15 بهترین کلاه سطلی برای مردان در سال 2022: سرپوش برشته برای حسادت حبوبات شما

هنگامی که می خواهید بدون به خطر انداختن تناسب اندام خود، برشته بمانید، بهترین کلاه های سطلی برای مردان می توانند ظاهر شما را از حالت عادی به کاملاً افسانه ای تبدیل کنند. به غیر از محافظت از صورت شما در برابر سرمای شدید باد، کلاه سطلی مناسب انبوهی از شخصیت، ابعاد و، صادقانه بگویم، سرگرمی ساده را به هر لباسی اضافه می کند. ممکن است برای نبردی چند ماهه با عناصر بی‌نظیر باشید، اما همچنان می‌توانید یک کله‌های سطلی بزرگ را جمع‌آوری کنید و در حال انجام آن به نظر قاتل به نظر برسید.

در این فصل، بهترین کلاه‌های سطلی مردانه در تمام بافت‌های تکه‌کاری و رنگ‌های تریپی که لباس‌های مردانه نیازهای دوران وحشی آن‌ها را می‌خواهند ارائه می‌کنند، و آنها را به مکمل ایده‌آلی برای هر چیزی که در هر روز از کمد بیرون می‌کشید (یا به‌خوبی از پشته لباس‌شویی بیرون می‌آورید) تبدیل می‌کند. سعی کنید یکی از آن ها را با یک ژاکت کش باف پشمی خوش طعم و چند کت و شلوار کت و شلوار شیک ست کنید، یا با یک کت و شلوار ژاکتی به تن کنید. برای درمان سر خود آماده اید؟ شما خوش شانس هستید: ما 15 مورد از بهترین کلاه های سطلی را که وب جهانی ارائه می دهد برای کمک به شما در انجام این کار ردیابی کردیم.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: