15 بهترین چتر سال 2023 که در واقع شما را خشک نگه می دارد

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: چتر باغ، چتر پاسیو، لامپ، چتر و سایبان

اندازه سایبان: 33.8 اینچ
وزن: 1 پوند
ضمانتنامه: 2 سال

چترهای حبابدار شفاف شکل منحصر به فردی دارند که به شما امکان می دهد از سایبان شفاف آنها استفاده کنید تا ببینید به کجا می روید. متأسفانه آن سایبان یکپارچگی ساختاری ندارد و اولین بار که از آن استفاده می کنید پاره می شود. با این اوصاف، ما هرگز از تجهیزات بارانی از Hunter ناراضی نبوده‌ایم، بنابراین دلیلی وجود ندارد که انتظار داشته باشیم این چتر همان مشکلاتی را که از مارک‌های ارزان‌تر تولید می‌کند داشته باشد.

بهترین چتر یک دکمه: Totes Titan

منبع تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏چتر‏،‏ سایبان‏ و خیمه‏

هیچ یک از چترهایی که تا به حال جمع آوری کرده ایم بد به نظر نمی رسند، اما به سختی می توانید کسی را پیدا کنید که از آنها به عنوان یک مد لباس یاد کند. شما به راحتی می توانید آن را از چتر استاندارد معین بگویید. مزیت چتر دسته چوب پنبه‌ای آن است که وقتی در میانه‌ی باران برای زندگی خود به آن چنگ می‌زنید، احساس خوبی دارد. این چتر همچنین در چند رنگ زیبا وجود دارد که هر کدام شامل یک وصله لهجه سفید عتیقه است. این نوعی از چتر است که اعتبار چتر چوبی را بدون اینکه شما را مجبور کند وارد جمع افرادی شوید که می‌خواهند تمام وقت خود را صرف صحبت در مورد چترهای چوبی کنند، می‌دهد.

بهترین چتر حباب: شکارچی

شاید نام فرانچسکو ماگلیا را ندانید، اما اجازه دهید شما را معرفی کنیم: او دلیلی است که شما بیش از 400 دلار برای یک چتر خرج می کنید. شرکتی که از آن زمان فعالیت خود را آغاز کرده است [checks notes] 1854، اکنون توسط نسل پنجم و ششم خانواده Maglia نگهداری می شود و درست خارج از میلان چتر تولید می کند. دسته و شفت چوبی از یک تکه شاه بلوط ساخته شده است که روی آن یک سایبان چهارخانه زیبا قرار گرفته است. این چتری نیست که شما خواه ناخواه به آن قرض بدهید و مطمئناً آن را بدون مراقبت رها نکنید.

اگر به دنبال یک چتر کوچک و غیر توهین آمیز هستید که بتوانید هر زمان که باران تهدید می کند در کیف خود نگه دارید، Shedrain نام دیگری است که باید بدانید. با سنگینی یک چتر ضعیف 10 دلاری، اما ساخت عالی که آن را در کنار هم نگه می دارد، به گزینه ای مقرون به صرفه اما به شدت ضد باد نگاه می کنید. مانند چتر LifeTek، Vortex Shedrain دارای طراحی دو سایبان است که به آن کمک می کند در برابر تندبادهای فوق العاده قوی که معمولاً با طوفان های استوایی مرتبط هستید، مقاومت کند. به گفته این برند، Vortex عملاً “ضد تلنگر” است و می تواند در برابر باد تا سرعت 75 مایل در ساعت مقاومت کند (البته اگر تندبادهایی با سرعت 75 مایل در ساعت را تجربه می کنید، باید کاملاً نه بیرون بودن، روشن بودن). Vortex یک دسته چسبناک خوب نیز دارد که با یک بند مچی برجسته شده است تا بادهای NASCAR فوق الذکر این را از دست شما خارج نکنند.

چتری که باعث می شود کسی شما را متوقف کند تا بگویید: “چتر خوب”: استاندارد خاصی

چتر چک قدیمی باربری

این تصویر ممکن است شامل لباس، پوشاک، و ژاکت باشد

فرانچسکو ماگلیا چتر دسته چوبی را چک کرد

اندازه سایبان: 38 اینچ
وزن: 13 اونس
ضمانتنامه: 1 سال

چتر دسته چوبی با نوک کنتراست پل اسمیت

برای مدت طولانی، مردم با مکانیسم‌های پیچیده دست و پنجه نرم می‌کردند تا بتوانند چتر خود را باز کنند. از مهندسین برای چترهای تک دکمه ای مانند تایتان توتس سپاسگزاریم. این چیز مانند یوزپلنگ باز می‌شود و در یک لحظه بسته می‌شود، همه با فشار دادن یک دکمه. سایبان سخاوتمندانه 43 اینچی می تواند شما و شریک زندگی خود را از باران دور نگه دارد، در حالی که در یک بسته 11 اینچی منظم جمع می شود. و فقط برای اندازه گیری خوب، تیتان در برابر باد تا 70 مایل در ساعت مقاومت می کند.


4 چتر دیگر برای شیاطین مد