15 بهترین هدفون برای ورزش کردن در سال 2022 که به شما کمک می کند روابط عمومی خود را جلب کنید

مقاومت آب: IP57
لغو شدن سر و صدا: آره
عمر باتری: 8 ساعت

در گذشته، جستجوی هدفون بی‌سیم برای تمرین به معنای انتخاب یک جفت هدفون بی‌سیم با کیفیت پایین (آنهایی که هنوز سیمی هستند و به دلایلی بی‌سیم نامیده می‌شوند) یا صرف هزینه‌ای برای خرید هدفون‌های بی‌سیم واقعی بود. خوشبختانه، این فناوری به شدت بهبود یافته است، و می‌توانید یک جفت هدفون مناسب برای تمرین با قیمت‌هایی پیدا کنید که نیازی به عرق کردن نداشته باشید. این هدفون می تواند شارژ خود را بیش از 30 دقیقه نگه دارد، به گوشی شما متصل بماند و بدون توجه به شدت تمرین، جا بیفتد و در گوش شما بماند. هک، این روزها، حتی هدفون های بی سیم که به طور خاص برای تمرین طراحی نشده اند، جوانه های تمرینی مناسبی را ایجاد می کنند.

برای مدت طولانی، شما مجبور بودید بیش از 100 دلار هزینه کنید تا یک جفت هدفون بی سیم نیمه مناسب را تهیه کنید. در سال 2022، دیگر اینطور نیست. هدفون مورد علاقه ما برای تمرین، Jabra Elite 7 Actives بسیار مقرون به صرفه و ۱۰۰ دلاری است. مدل اکتیو Elite 7s که در اکتبر 2021 عرضه شد، دارای چیزی به نام فناوری ShakeGrip است – همانطور که به نظر می رسد خود توضیحی است، این هدفون ها را در گوش خود می اندازد، سرتان را تکان می دهد و از اینکه چقدر پایدار می مانند. تنها مشکلی که در این تناسب محکم وجود دارد این است که هدفون ها اساساً تمام گوش شما را وصل می کنند، و از آنجایی که هدفون ها از لاستیک سیلیکونی ساخته شده اند، احساس می کنند که به طور کامل گوش شما را به همان روشی که گوش گیر می کند مسدود می کنند. اگر به هدفون شل‌تر عادت کرده‌اید، ممکن است احساس ناراحتی کنید، اما وقتی بین تمرین‌های HIIT جابه‌جا می‌شوید یا ضربان قلب خود را با طناب زدن بالا می‌برید، حداقل ایمن‌تر خواهند بود.

برای یافتن بهترین هدفون برای تمرین، سال ها وقت صرف کرده ایم (بله، به معنای واقعی کلمه سال ها) دویدن، دوچرخه سواری، بلند کردن و… پیاده روی به سرعت، با چند ده جفت هدفون بلوتوث مختلف. ما کارهای سنگین را برای شما انجام دادیم تا اکنون بهترین هدفون‌های بی‌سیم را برای تمرین به شما معرفی کنیم، هدفون‌هایی که به قدری خوب عمل می‌کنند که اصلاً لازم نیست به آنها فکر کنید.


بهترین هدفون برای انواع تمرینات: Jabra Elite 7 Active

منبع

بهترین هدفون بی سیم و سپس بهترین هدفون برای تمرین وجود دارد. مطمئناً در آنجا همپوشانی هایی وجود دارد، اما آنهایی که در دسته دوم قرار می گیرند یک امتیاز بزرگ برای آنها دارند: آنها در اواسط گام از گوش شما خارج نخواهند شد، اسکات یا نشستن به بالا، بنابراین آنها. هر بار که یک رکورد شخصی جدید (یا به قول حرفه ای ها “PR”) می زنید، در کنار شما خواهم بود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: