15 بهترین ساعت G-Shock در سال 2022: راهنمای خرید نهایی برای سخت ترین ساعت های دیجیتال جهان

چهل سال بعد، G-Shock یکی از موفق‌ترین طراحی‌های ساعت در تاریخ است، با تنوع‌های بی‌شماری و نسخه‌های ویژه، و نوع فرقه‌های متعصبی که معمولاً به یوتیوب‌بازان زیبایی و قیمت‌های توتو اختصاص دارد (که البته یک اختراع ژاپنی نیز هست). ). در حالی که هر G-Shock دوام نسخه اصلی خود را حفظ می‌کند، این برند فناوری درون خود را دو برابر کرده است و همه چیز را از زمان‌سنجی ماهواره‌ای و سلول‌های خورشیدی گرفته تا حسگرهای فشارسنجی و گام شمار اضافه کرده است. شما می توانید زمان زیادی را صرف 200 مدل پلاس در خط تولید فعلی کنید، که هر کدام ترکیب منحصر به فرد خود را از ویژگی ها و استایل ارائه می کنند، اما همه موارد زیر، جانشینان وفادار طرح اصلی Kazuo Ibe و اثبات آن هستند. این نبوغ اشکال مختلفی دارد.

همانطور که افسانه می گوید، جرالد جنتا، طراح مشهور، طرح Patek Philippe Nautilus را روی دستمالی در یک رستوران بازل در دهه 70 نوشت، و تنها پنج دقیقه طول کشید تا یکی از بزرگترین جام های تاریخ را تصور کند. داستان برای مدت طولانی باقی مانده است زیرا هم خلاقیت آزادانه را نشان می دهد. گاو خشمگین عصر طراحی ساعت و درخشش معمولی خود طراح. داستان Casio G-Shock داستانی بسیار متفاوت است، اما به شما می گوید که چگونه این ساعت به افسانه امروزی تبدیل شده است.

زمان 1981 بود، مکان ژاپن و طراح آن Kazuo Ibe بود. بر خلاف جنتا، نقاشی که رویای خطوط پر پیچ و خم و اشکال عجیب و غریب را در سر می پروراند، ایبه یک مهندس بود با یک هدف منحصر به فرد: ساخت سخت ترین ساعتی که جهان تا به حال دیده است. باید افت 10 متری و فشار 10 بار زیر آب را تحمل کند و به مدت 10 سال بدون نیاز به باتری جدید کار کند. پس از دو سال آزمایش‌های ناموفق، نمونه‌های اولیه شکسته‌شده و شب‌های زیاد، G-Shock متولد شد. مانند ناتیلوس سینوسی نبود، اما جذابیت جعبه ای ولوو مانند خاصی داشت. همچنین مقرون به صرفه و – مهمتر از همه – سخت تر از LSAT در دوتراکی بود.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

آیا می خواهید اصطلاحات خود را به کار بگیرید و ساعت رویایی بعدی خود را پیدا کنید؟ راهنمای نهایی GQ را از دست ندهید ساعت های مردانه.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: