15 بهترین ساعت سیکو در سال 2023: راهنمای خرید نهایی GQ برای ساعت‌های محبوب ژاپنی

سیکو از دهه 1880 وجود داشته است، اما پس از سال 1969 آنها به یک نیروی بزرگ جهانی در ساخت ساعت‌های کوارتز و مکانیکی تبدیل شدند و اولین ساعت غواصی تیتانیومی و ساعت تلویزیونی جهان را ایجاد کردند (بدون شک جالب‌ترین روش تماشای شوالیه سوار در سال 1982). این روزها، سیکو به پیشروی در مسیرهای موازی ادامه می‌دهد و اولین ساعت جی‌پی‌اس با انرژی خورشیدی جهان (آسترون) را معرفی می‌کند و همچنین نسخه‌های شیک ساعت‌های مکانیکی پیشگامانه دهه‌های 60، 70 و 80 را تولید می‌کند. علاوه بر اینها، البته، ده‌ها ساعت سیکو – هم کوارتز و هم اتوماتیک – وجود دارد که ظاهری زیبا و حرکت اسب بخار را با قیمتی که تقریباً هر کسی می‌تواند بخرد، ارائه می‌کند. اگر نتوانید کسی را که دوستش دارید پیدا کنید، ممکن است به اندازه کافی سخت جستجو نکنید. در اینجا تعدادی از موارد مورد علاقه ما برای شروع شما آورده شده است.

برای بیش از یک قرن، ساعت‌های سیکو خود را مورد علاقه کلکسیونرهایی از هر نوع راه راه قرار می‌دهند، کسانی که ساخت مستحکم، طراحی شیک، و قیمت‌های مناسب را بررسی می‌کنند. اما اهمیت تاریخی برند ژاپنی فراتر از وضعیت محبوب مذهبی آن است. اگر زمانی را صرف مطالعه در مورد ساعت کرده اید، احتمالاً با اشاره ای به “بحران کوارتز” مواجه شده اید، دوره ای در دهه 1970 که ساعت های کوارتز با باتری کار می کردند – که بسیار قابل اعتمادتر از ساعت های مکانیکی سنتی بودند و بسیار ارزان تر بودند. تولید کنید—به صنعت ساعت قدیمی سوئیس توجه کنید.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

نتیجه این ناراحتی، دوره جدیدی از طراحی‌های جسورانه ساعت‌های لوکس مانند Audemars Piguet Royal Oak و Patek Philippe Nautilus و ورود برندهای کوارتز محور مانند سواچ بود که ساعت‌ها را بیشتر شبیه لوازم جانبی کلکسیونی می‌کردند تا جواهرات خوب. با این حال، آنچه ممکن است ندانید، نام ساعتی است که اولین دومینو را نوک زد: سیکو کوارتز استرون. Astron که در روز کریسمس سال 1969 منتشر شد، اولین حرکت کوارتز در جهان را به رخ کشید و 100 برابر دقیق تر از هر ساعت دیگر روی زمین بود. همچنین لحظه ای را رقم زد که سیکو رسماً به زمان بزرگ رسید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: