14 پیراهن تابستانی زیر 100 دلار که شما را به زندگی هر مهمانی تبدیل می کند

به هر حال، تابستان امسال قرار بود تابستانی وحشی باشد. اما اگر هنوز احساس خوبی ندارد، نترسید: پیراهنی برای آن وجود دارد. شما می دانید که در مورد چه نوع پیراهنی صحبت می کنیم. طرح دار است، آستین کوتاه، احتمالا یقه اردو دارد. و آن قطعا قیمت آن کمتر از 100 دلار است، زیرا نمی‌خواهید بیشتر از آن برای پیراهنی که می‌خواهید در جهنم بپوشید خرج کنید – عرق کردن روی آن در زمین رقص، دریبل زدن یک حیوان خانگی از جلو، و احتمالاً سوزاندن هنگامی که رفیق کم طرح شما استیو ساعت 5 صبح چند آتش بازی از صندوق عقب خود بیرون می آورد، آستین را سوراخ کنید. فقط یک پیراهن تابستانی خوب برای شیک پوشی های تابستانی خوب.

همه محصولات ارائه شده در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

اگر آماده دریافت هستید که تابستان رفتن، برای جشن گرفتن بازگشت باشکوه بیرون رفتن و بازیافتن جایگاه شایسته خود به عنوان زندگی مهمانی، اینها پیراهن هایی هستند که شما باید دقیقاً این کار را انجام دهید. آنها پر سر و صدا و سرگرم کننده هستند و برای هر چیزی آماده هستند، درست مثل شما که آنها را می پوشید. در اینجا 14 پیراهن تابستانی مقرون به صرفه وجود دارد که به شما کمک می کند از هم اکنون تا روز کارگر بهترین استفاده را از هر لحظه داشته باشید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: