14 بهترین مهره های مقعدی، شاخه های باسن و سایر اسباب بازی های درب پشتی

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: قلاب

پروستات نقطه G مردانه است – روی آن نخوابید – و للو هوگو بهترین راه برای رسیدن به آن است. این یکی از قوی ترین ماساژورهای ارتعاشی پروستات موجود است که از سیلیکون کاملا ضد آب ساخته شده است، قابل شارژ USB است و با یک کنترل از راه دور برای کنترل کامل بر لذت شخصی شما ارائه می شود.

نوآورانه ترین اسباب بازی ترکیبی: Blush Anal Adventures Silicone Cock Ring Plus

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: کارد و چنگال، قاشق و قلاب

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏مبلمان‏ و ‏صندلی‏

این محصول اختراعی یک حلقه خروس و یک شاخه لب به لب است که در یک ترکیب شده اند! برای بازی انفرادی عالی است، اما وقتی با یک شریک استفاده می شود واقعا می درخشد. حلقه خروس به شما کمک می کند نعوظ قوی تری را برای مدت طولانی تری حفظ کنید، در حالی که پلاگین باسن با هر فشاری به پروستات شما ساییده می شود.

بهترین دوشاخه باسن موتوری: Doc Johnson A-Play Thrust Adventurous

Doc Johnson A-Play Thrust Adventurous

b-Vibe Rimming Plug Petite

این پلاگین ثابت می‌کند که برای داشتن ارگاسم شگفت‌انگیز از طریق بازی باسن نیازی به لرزش ندارید – این پلاگین طوری طراحی شده است که هر بار که عضلات مقعد خود را در اطراف آن فشار می‌دهید، به آرامی در برابر پروستات خود به جلو و عقب حرکت می‌کند. با دو زبانه خارجی خود که همچنین پرینه و ناحیه اطراف آن را تحریک می کند، شگفت آور است که این ریزه کوچک چقدر می تواند در درون شما احساس کند.منبع

پلاگین حلقه خروس سیلیکونی Blush Anal Adventures

کیت مهار مبتدی تانتوس

زمانی که می خواهید برای اولین بار میخ زدن را امتحان کنید، خرید یک هارنس و دیلدو می تواند بسیار ترسناک باشد، اما شما و شریک زندگی تان آن را دوست خواهید داشت که بدون دست است. این کیت Tantus کارها را به طور قابل توجهی ساده می کند و لذت مقعدی عالی را ارائه می دهد. این شامل یک مهار، دو دیلدو با اندازه های مختلف است که به اندازه کافی صاف است تا برای مبتدیان راحت باشد، و یک حالت گلوله ای که می تواند در جیب پشت دیلدو قرار داده شود تا به شریک شما نیز لذت ببخشد. روغن را اضافه کنید و همه چیز آماده است!

اسباب بازی مقعدی با بالاترین کیفیت: nJoy Pure Wand

b-Vibe Rimming Plug Petite می تواند به هر کسی کمک کند تا با بازی مقعدی آشنا شود. این اسباب‌بازی با مهره‌های چرخان و موتور ارتعاشی برای تقلید احساس لبه‌دار طراحی شده است، اما به‌اندازه کافی داخل آن می‌لغزد. مانند سایر اسباب‌بازی‌های باسن b-Vibe، به دلیل ساختار سیلیکونی و همچنین عاری از فتالات و لاتکس، ضد حساسیت است.

بهترین تسمه: کیت تسمه تانوس خم شده روی مبتدیان

ما بهترین مهره‌های مقعدی، پلاگ‌های باسن، ماساژورهای پروستات و سایر بهترین اسباب‌بازی‌های جنسی مقعدی موجود در بازار را گردآوری کردیم، زیرا به نظر می‌رسد که چیزهای باسن هرگز به این اندازه محبوب نبوده‌اند. این تا حدی منطقی است: مقعد یک اندام جنسی جهانی است که همه می توانند از آن لذت ببرند. (اگرچه برای تقریبا نیمی از جمعیت جهان، چند مورد از بهترین اسباب بازی های جنسی برای مردان می توانند آن را رضایت بخش تر کنند.)

بنابراین، چه به تازگی شروع به کار کرده باشید یا یک کاربر با تجربه باشید، ما یک اسباب بازی مقعدی داریم که مطمئنا از آن لذت خواهید برد.


بهترین مهره های مقعدی: مهره های سیلیکونی پوشیدنی Booty Bling


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: