13 بهترین اسباب بازی جنسی گره خورده در سال 2023: بهترین اسباب بازی های جنسی گره خورده که درد را با لذت ترکیب می کنند

وقتی نوبت به خرید اسباب‌بازی می‌رسد، انجام آن به‌عنوان زوج می‌تواند به شما کمک کند احساس راحتی بیشتری داشته باشید. مربی جنسی و کارشناس لذت می‌گوید: «اگر هر دوی شما هرگز اسباب‌بازی‌های گره خورده را امتحان نکرده‌اید، قرار دادن آن می‌تواند راهی عالی برای معرفی آنها باشد. جاوی فرای-نکراسووا. “شما می توانید با هم از فروشگاه های جنسی دیدن کنید یا با هم خرید آنلاین کنید.” به این ترتیب، کمتر احتمال دارد چیزی را دریافت کنید که شریک زندگی تان به جای هیجان انگیز، ترسناک باشد.

اسباب بازی های حسی: اصطلاح «بازی حسی» شامل درد، لذت و موارد دیگر می شود. برخی از ساده‌ترین ابزارهای بازی حسی را می‌توان در خانه‌ی خود پیدا کرد – مثلاً “شکنجه” کردن یک نفر با کشیدن یک تکه یخ روی پوست او، یا نیشگون گرفتن پوست کسی با گیره لباس، به طرز شگفت‌آوری گرم است. اگر به این نوع بازی علاقه دارید، اسباب‌بازی‌های پیچ خورده خاص در دسترس هستند. چرخ‌های وارتنبرگ و غلغلک‌های پر نمونه‌های رایج هستند.


بهترین یقه اسارت: یقه اسارت کوکی

منبع

ادوات ضربه ای: “بازی ضربه ای” اصطلاحی است برای تمام فعالیت های پیچ خورده که شامل ضربه زدن به کسی با چیزی است. این می تواند شامل کتک زدن، شلاق زدن، سیلی زدن و غیره باشد. وسایلی که برای بازی ضربه ای ساخته شده اند، مانند دست و پا زدن و شلاق زدن، راحت تر می توانند درد بیشتری را برای مدت طولانی تری بدون آسیب رساندن به دستتان از بین ببرید. به علاوه، آنها احساسات متفاوتی نسبت به یک دست ایجاد می کنند. هنگام خرید اسباب‌بازی‌های ضربه‌ای، مطمئن شوید که چیزی به دست می‌آورید که لبه‌های تیز یا درزهای برجسته نداشته باشد، با دسته‌ای که بتوانید آن را محکم بگیرید.

طبیعتاً روش‌های تقریباً بی‌نهایتی برای انجام پیچ خوردگی وجود دارد – و بنابراین تنوع تقریباً بی‌نهایتی از اسباب‌بازی‌ها وجود دارد که می‌توان آنها را به روش‌های پیچیده استفاده کرد، از سرآستین‌های چرمی دست ساز گرفته تا قاشق‌های چوبی و چوب‌های تحریک الکتریکی. اما به طور کلی، برخی از انواع اصلی اسباب بازی های پیچ خورده عبارتند از:

در نهایت، اگرچه افشای پیچیدگی‌های شما می‌تواند باعث شرم و انگ درونی بسیاری برای برخی افراد شود، به یاد داشته باشید که پیچ خوردگی در واقع کاملاً طبیعی است: برآورد مطالعات که حدود یک سوم از جمعیت به نوعی کینک را امتحان کرده اند و حتی افراد بیشتری درباره آن خیال پردازی کرده اند. «پیشگفتار نکن [your request] با گفتن “این خیلی دیوانه است و من خیلی عجیبم.” فقط با اطمینان بگویید که دوست دارید چه چیزی را امتحان کنید و به چه چیزی علاقه دارید،” زین پیشنهاد می کند. و اگر آنها به آن علاقه ندارند، احساس طرد شدن نکنید. سعی نکنید نظر آنها را تغییر دهید. مرز آنها را با مهربانی بپذیرید و سعی کنید حد وسطی را برای چیزی که هر دو به کاوش آن علاقه دارید بیابید.” ممکن است گفتن این کار آسان‌تر از انجام آن باشد، اما به یاد داشته باشید که پیچیدگی‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید به صورت انفرادی آن‌ها را بررسی کنید – مانند بازی حسی، استفاده از گیره‌های نوک پستان، و برخی از انواع بندکشی با طناب – اگر شریک زندگی‌تان به آن علاقه نداشته باشد یا اگر شما این کار را انجام نمی‌دهید. شریک داشته باشید (یا نمی خواهید)

انواع اسباب بازی های گره خورده

اسباب بازی های اسارت: بسیاری از مردم مهار شدن را هیجان انگیز می دانند، بنابراین محصولات زیادی وجود دارد که دقیقاً برای همین منظور ساخته شده اند. کاف های مچ دست و مچ پا از رایج ترین آنها هستند، اما سرآستین های ران، یقه، نوار بند، طناب بندگی و غیره نیز وجود دارد. مهم‌ترین چیزی که باید در اسباب‌بازی‌های اسارت به دنبال آن باشید، مناسبی است که مطمئن باشد اما نه هم سفت – همیشه باید به اندازه کافی شل بگذارید تا بتوانید حداقل دو انگشت خود را بین پوست و نگهدارنده قرار دهید تا از قطع شدن گردش خون جلوگیری کنید.