12 بهترین اصلاح کننده ریش برای مردان در سال 2022

موبر و قیچی Bevel Pro

Slimline Pro هنگام تمیز کردن بین قرارها سخت است، اما اگر ریش شما به چیزی بیش از یک ظاهر سبک نیاز دارد، برای این کار نیز آماده و قادر است. علاوه بر این، آرایشی تمیز و با کالیبر آرایش در امتداد گونه ها، سوختگی ها، سبیل ها و گردن به شما می دهد. این وسیله برای تمیز کردن یقه شما نیز به کار می رود: یکی دیگر یا بهترین دوست صمیمی که در آن وجود دارد شامل نمی شود. همچنین اگر می خواهید ته ریش کوتاهی داشته باشید و در غیر این صورت مستعد رشد موهای زیرین هستید، عالی است.منبع تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: Appliance

کیت اصلاح ریش Hatteker

Multishape شاید بهترین وسیله چند منظوره برای مردانی باشد که صرفاً خواهان آرایش و/یا اصلاح در سطح آرایشگاه هستند (یا ترکیبی از این دو چیز در هر نقطه معین). وقتی یک Multishape می‌خرید، می‌توانید انتخاب کنید که آیا قیچی مو، موبر بینی، و سر مسواک (!) را می‌خواهید – همه خوب هستند، اما فواصل نیم میلی‌متری ریش ریش به‌علاوه سر فویل پهن ریش تراش، بیشتر از همه هستند. انتخاب های برتر اوه، و حتما باتری لیتیوم یونی (از دو گزینه موجود) را خریداری کنید. دوام بیشتری خواهد داشت و سریعتر شارژ می شود. (قیمت در اینجا منعکس کننده کیت ساخته شده با سر اصلاح و ریش تراش و پایه Li-Ion است.)

بهترین دستگاه ریش تراش مقرون به صرفه

اصلاح کننده ریش و موبر پاناسونیک

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: تیغ، سلاح، تیغ و سلاح

کیت موبر کم هزینه و با کیفیت براون می تواند بسیار بیشتر از مرتب کردن ریش شما انجام دهد: اصلاح بینی و گوش، سر دقیق یا محافظ های بلندتر را برای نگهداری عمومی تعویض کنید. این ابزار عالی و سبک وزنی است که می‌توانید در کیف بدنسازی یا داپ مسافرتی خود حمل کنید و با شارژ 60 دقیقه‌ای خود، چند هفته جلسات اصلاح ریش را ارائه می‌دهد. این مدل خاص با یک تیغ ژیلت ProGlide ارائه می شود، برای هر گونه جزئیات پوست برهنه که ممکن است بخواهید انجام دهید (مانند تمیز کردن گردن یا گونه).

بهترین اصلاح کننده ریش برای حفظ موهای بدن

دستگاه اصلاح مو و ریش رمینگتون

کوتاه کردن ریش نامرتب و سریع می شود. شما بریده هایی را در ریش، روی دست ها، در سینک خود می بینید، اما موبر رمینگتون این فرآیند را تمیز نگه می دارد و در عین حال ریش شما را مرتب نگه می دارد. اکثریت موها را هنگام ریزش می مکد و پس از آن به راحتی دفع می شود. این یک گیره مو و اصلاح ریش دوگانه است، و اگرچه بی سیم نیست، این قدرت دیواری به شما یک برش قوی و ثابت می دهد. بسیاری از دستگاه‌های اصلاح ریش نمی‌توانند کار سخت‌تر کوتاه کردن موهای سر را که ضخیم‌تر و همکاری کمتری است، انجام دهند. بنابراین اگر دستگاهی برای هر دو می‌خواهید—و دستگاهی که خانه را تمیز می‌کند، اینجا هستید.

بهترین قیچی مناسب برای سفر

اصلاح کننده ریش Wahl Groomsman و اصلاح کننده بینی/ابرو Duo

تیغه تیغه لیتیوم یون Slimline Pro Andis 32400 Slimline Pro

تیم تجزیه و تحلیل داده ما به ما می گوید که این کیت Hatteker پرفروش ترین است GQ خوانندگان، و دلیل خوبی دارد. اول، این یک کیت همه کاره باکیفیت است که هر نوع کار کوتاه کردن مو را پوشش می‌دهد، از آرایش موها گرفته تا موهای زائد و ریش، ابرو و موهای بدن. – برای یک تعطیلات یک هفته ای کافی است. به طور کلی، این یک معامله است، زیرا یک اسب کاری خوب (و جامع) لعنتی است.

بهترین ماشین اصلاح حرفه ای

اول از همه، چه کسی می خواهد 10 دستگاه مختلف داشته باشد؟ ثانیاً، ریش ها سزاوار چیزی بیش از یک اصلاح ساده و یکنواخت هستند. بنابراین یک کیت ریش با سرها و حفاظ‌های مختلف در نظر بگیرید که همگی می‌توانند جزئیات روسری شما را به روش‌های جالبی نشان دهند. این کیت فیلیپس همان کیت است، با یک موبر قابل شستشو و سرهایی که به ابروها، سبیل ها، موهای بینی و حتی سر شما تمایل دارند – اما از همه بهتر به ریش ها شکل می دهد. برخی از سرهای آن خطوط تمیزی را ترسیم می کنند، در حالی که برخی دیگر برای بررسی موها در مکان هایی که به سختی تمیز می شوند (مانند برداشتن موها از سمت راست زیر بینی بدون تراشیدن تصادفی نیمی از سبیل خود) کار می کنند.

را GQ کتابخوان پرفروش ترین

خوشبختانه برای شما، ما بهترین دستگاه های اصلاح ریش موجود در بازار را در زمستان های مرد کوهستانی و تابستان های نزدیک به ته ریش آزمایش کرده ایم. محصولات مورد علاقه ما همگی نقاط قوت خود را دارند – قیمت، دقت، قدرت برش، پتانسیل استفاده از سر تا پا، دوستی در سفر یا باشگاه، حتی عملکردهای جاروبرقی مرتب. بنابراین ما کل بازار را بررسی کردیم—انتظار داریم که بتوانید ریش ریش مناسبی را در لیست زیر پیدا کنید.


بهترین ابزار All-in-One نگهداری ریش


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: