12 بهترین آسیاب قهوه برای ایجاد یک فنجان صبحگاهی خوش طعم تر در سال 2022، بررسی شده

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: شیر آب سینک
تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: Appliance

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: دستگاه، میکسر، لامپ و فانوس

Porlex Mini، بهترین آسیاب قهوه دستی که ما امتحان کرده‌ایم، در قطره چکان قهوه AeroPress قرار می‌گیرد که استفاده از آن را در سفرهای کمپینگ بسیار آسان‌تر می‌کند. بر خلاف سایر قطره چکان ها، تنظیم آسیاب در پورلکس بسیار آسان است و استفاده از دسته نسبتاً راحت است. درب محکم آن همچنین از خروج قهوه از آسیاب پاپ کورن در حین آسیاب کردن جلوگیری می کند، که این مزاحمتی است که آسیاب های دستی با کیفیت پایین تر از آن رنج می برند. Porlex هنوز هم یک تمرین ساعد برای به دست آوردن دانه های کافی برای تهیه یک یا دو فنجان است، اما اگر فقط هر چند وقت یک بار این کار را انجام دهید، در واقع باعث می شود قدردان قهوه ای باشید که می نوشید.


7 آسیاب قهوه دیگر که دوست داریم

آسیاب قهوه Cuisinart Supreme Grind

اگر به دنبال چیزی هستید که بتواند حجم زیادی از قهوه را در اندازه های اسپرسو آسیاب کند، باید بیش از 300 دلار پول خرج کنید. اما اگر قصد دارید گهگاهی نوشیدنی اسپرسو درست کنید، Virtuoso+ قهوه ای تولید می کند که برای هر چیزی، از دم کردنی (متوسط-خوب) تا دم سرد (بسیار درشت) سازگار است. برخلاف برادر کوچک‌ترش، Encore، می‌توانید از تایمر داخلی Virtuoso که تا 10 ثانیه تنظیم می‌شود، استفاده کنید تا دانه‌هایتان را با دقت بسیار زیاد مصرف کنید. به‌علاوه، شما می‌توانید به مردی تبدیل شوید که از زمان‌های ایده‌آل آسیاب کردن می‌داند – اگرچه همانطور که اشاره کردیم، بهترین راه برای مصرف قهوه فقط وزن کردن آن است.

آسیاب قهوه مخروطی کاپرسو اینفینیتی

آهنگ جدید Fellow Ode، از سازنده کتری یقه غازی مورد علاقه اینستاگرام، یکی دیگر از موارد مورد علاقه Markiewicz است. مانند Eureka Mignon، فرزهای مسطح فوق العاده دقیق را با طراحی سیاه شده و عصر فضا ترکیب می کند. اما برخلاف Eureka یا Baratza Encore، Fellow Ode در همه جا کاه می‌پاشد. همچنین دارای طراحی طولانی تری است که فضای زیادی را می گیرد. و به لطف ساختار فلزی و الکتریسیته ساکن، هزاران زمین در داخل قیف قابل جابجایی آن گیر می کند وقتی می خواهید آنها را بیرون بریزید. این شرکت می‌گوید که در نسخه جدیدی روی این مسائل کار می‌کند، که ما مشتاق هستیم آن را امتحان کنیم. البته باید گفت: هیچ آسیاب قهوه روی میز شما خنک تر به نظر نمی رسد.

آسیاب قهوه برقی خراش دار Bodum bistro

Capresso Infinity ارزان تر از Oxo Conical Burr است و به همان اندازه دقیق است، اما استفاده از Oxo کمی ساده تر است. این عمدتا به این دلیل است که اعداد روی تایمر کاپرسو به طور عجیبی با تعداد فنجان‌های قهوه‌ای که می‌خواهید دم کنید، مطابقت دارد، نه چیزی که به اندازه کافی تقسیم‌بندی شده باشد که می‌تواند مفید باشد.

باز هم، یک آسیاب قهوه دستی واقعاً یک راه حل بودجه پایدار برای نیازهای آسیاب روزانه شما نیست. اما اگر می‌خواهید از پورلکس ارزان‌تر باشد، قهوه‌ساز هاریو گزینه مناسبی با فرزهای سرامیکی است. طراحی پیازی آن و این واقعیت که آسیاب به قیفی که می‌توانید حمل کنید وصل می‌شود بسیار زیبا است، اما استفاده از هاریو را بسیار راحت‌تر از پورلکس می‌کند. درب سیلیکونی نمی تواند از بیرون آمدن دانه های قهوه در وسط آسیاب کردن جلوگیری کند و نگه داشتن کل آن به نوعی ناخوشایند است. اگرچه برای نیمی از قیمت Porlex، این احتمالاً برای اکثر مردم یک سازش قابل قبول است.

اگر می خواهید چیزی اسکوات را در آشپزخانه خود داشته باشید که شبیه یک ماشین هولیکینگ بزرگ نباشد، آسیاب حفره ای Bistro Bodum یک گزینه عالی است. این در رنگ مشکی باشکوه (با دکمه‌های کنتراست قرمز متمایز) و همچنین در سایه‌های قرمز و خرمایی عرضه می‌شود، اگر ترجیح می‌دهید چیزی بیشتر از خشخاش که دانه‌هایتان را پودر کند. ما قوام آسیاب‌ها را دوست داشتیم (از خردکننده‌تر تا زمین‌های ریزتر)، اما احساس می‌کردیم که روش‌های کم‌تر و دقیق‌تری برای برنامه‌ریزی آن اندازه از سایر آسیاب‌ها نسبت به روشی که این آسیاب استفاده می‌کند وجود دارد – تغییر دادن علامت روی قیف برای لوبیاها. بر فراز. جدا کردن این چیز برای تمیز کردن بسیار آسان است که نکته قابل توجه، کاربرپسند برای مبتدیان است، و همچنین مقرون به صرفه است. حتی یک وجود دارد نسخه آسیاب با لیوان پلاستیکی برای گرفتن زمین بسیار ارزان تر است، اما اگر به دنبال کاهش چسبندگی استاتیک هستید، شیشه زیباتر است.