11 شلوار پشمی پرزدار برای خواب زمستانی در تمام زمستان

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

کلید بیرون کشیدن آنها؟ آسان – زیاد به آن فکر نکنید. آن‌ها را درست مانند یک جفت عرق‌های معمولی نخی قدیمی بپوشید: با چکمه‌های پیاده‌روی با دوخت و کفش‌های پیاده‌روی شیک، یا یک روپوش Wet Bandit-y و کفش‌های دویدن دوران Y2K. می خواهید دریافت کنید واقعا عجیب و غریب؟ حدس و گمان را به طور کامل از معادله خارج کنید و برای ژاکت هماهنگ کننده نیز بهار. وقتی صحبت از پشم گوسفند می شود، افراد عجیب و غریب بیشتر سرگرم می شوند!

شلوارهای پشمی همیشه بی‌معنی بوده‌اند، وقتی که بازی‌های شما برای گرمای بیشتر به کار می‌روند و لبه‌های سفت آن را کاملاً برش نمی‌دهد. اما شلوارهای پشمکی که در اینجا در مورد آن صحبت می کنیم، گرما را به روش های مختلفی به ارمغان می آورند. مانند نمونه‌های مشابه خود که بالاتنه را در آغوش می‌گیرند، معمولاً با طرح‌ها و طرح‌های دیوانه‌آمیز کار می‌کنند، از گزینه‌های آماده سفری که برای عایق کاری جواهرات خود در صعود به اورست به آنها می‌سپارید، گرفته تا مفاصل طراح که به طور هدفمند ساخته شده‌اند تا سرتان را برگردانند. پیاده روی با سرعت صبح تا محل اتصال قهوه در پایین بلوک.

در مورد کاپشن های پشمی چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد: آن ها به طرز جذابی کرکی، بسیار راحت و به اندازه کافی گرم هستند تا زمانی که پیش بینی آب و هوا فقط مجموعه ای از شکلک های صورت گریان است، تصمیم خوبی به نظر می رسد. با این حال، در سال 2023، آنها نیز عادل هستند خم شدن، یک تغییر دریایی که قیمت پاتاگونیا قدیمی را به ارتفاعات شگفت انگیزی رساند و نسخه دور از کپیتال را به یک جام لباس مردانه تبدیل کرد. بنابراین طبیعی به نظر می رسد که موج پشم گوسفندان عجیب و غریب در نهایت به نیمه پایینی بدن شما نیز بپیچد، به شکل پشم های پرز. شلوارجدیدترین انحراف ضروری در لباس‌های معمولی در هوای سرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: