11 بهترین صندل Huarache 2023: پارچه های بافته شده از Nisolo، Chamula و Yuketen

یوکی ماتسودا ممکن است نام آشنای نباشد، اما برای نوع خاصی از لباس پوشیدن او یک ستاره راک است. ماتسودا نیروی خلاق پشت شرکت مگ است که مالک Chamula، Yuketen و Monitaly است – یک گروه سه گانه قدرتمند از عزیزان لباس مردانه مستقل که در نسل بعدی Americana تخصص دارند. پس از بازدید از مکزیک در دهه 90، ماتسودا یک هوآرش با بافت پیچیده از چرم دباغی شده گیاهی که به یک زیره انعطاف پذیر EVA متصل شده بود درست کرد. چندین دهه بعد، Chamula آنها را نیز به عنوان یک قاطر پیشنهاد می کند، اما شبح کلاسیک پنجه بسته همچنان کیک را به خود اختصاص می دهد.


به علاوه 7 Huarache دیگر که دوست داریم

صندل مالیبو “Thunderbird” قاطر

صندل‌های مالیبو در انواع لغزنده‌های فوق‌العاده دنج که انتظار دارید در راهروهای Erewhon یا روی پای یک سلبریتی فوق‌العاده خنک در اولین نمایش روزانه ببینید، تخصص دارد. بستر بسیار نرم اینجا به شما کمک می‌کند تا گشت‌وگذارهای هر دو طبیعت را شکست دهید و کمی خوش‌آمدگویی به کرایه‌های بودگای خود اضافه کنید.

گوزن گوزن “Bamboo2” huaraches

فصل عروسی تابستان نزدیک است، و انگشتان پاهایتان به جایی نزدیک به گلخانه نیست. بهترین صندل‌های هوآرش را وارد کنید، به‌علاوه وان ایده‌آل برای این صندل‌های شیک شماره کتانی شما در انتظار همین لحظه خرید کردید.

بیرون مثل جهنم گرم است و یک جلسه در آخرین لحظه با پنیر بزرگ در تقویم شما ظاهر می شود. نترسید – و قطعاً در یک جفت دمپایی ظاهر نشوید. هنگامی که آن روز فرا می رسد، صندل های چرمی رالف لورن الهام گرفته از هوآراچ همان هایی هستند که باید به آن ها دست پیدا کنید. آن‌ها همچنان به وعده اصلی سیلوئت در مورد تنفس و راحتی، با امتیاز اضافی امتیازات سبک که ممکن است یا ممکن است باعث ارتقاء شوند، عمل می‌کنند. آنها در ایتالیا ساخته شده اند تا ارزان نباشند، اما اگر به دنبال یک جایگزین راحت تر هستید که وقتی رئیس شروع به کباب کردن شما می کند، خنک بماند، آنها تنها کفشی هستند که در کفش خود نیاز دارید. گوشه.

کفش راحتی با ظاهر صیقلی الف لوفر، منهای عرق پا. و بر خلاف، مثلاً، اسپادری ها، هوآراچ ها بسیار قابل توجه تر هستند. در سنتی‌ترین شکل آن، رویه چرمی آن‌ها با دست بافته می‌شود و با نخ یا میخ به زیره بیرونی آن‌قدر مقاوم می‌شوند که بتواند مسافت پیموده شده را در زمین‌های ناهموار تحمل کند. که به توضیح اینکه چرا آنها در مناطقی از مکزیک که از آن سرچشمه گرفته‌اند همچنان یک عنصر اصلی باقی می‌مانند – و چرا بسیاری از مسافران مه‌آلود که از کشور عبور می‌کنند با یک جفت به خانه بازمی‌گردند.

اسپیریتو “مایان” هوآراچ

دمپایی شهری بافت محیدر

صندل هوآراشه Yuketen “Alejandro”.

چامولا “کانکون” هوآراچ

اگر در یک شهر زندگی می کنید، انگشتان در معرض دید شما به هیچ کجای پیاده رو تعلق ندارند. (به ما اعتماد کنید: چیزهایی دیده می شود که هیچ کس نباید هرگز تجربه کند.) صندل الخاندرو Yuketen در مکزیک با زیره Vibram خوش دست برای حداکثر بالش، تقویت و بافری از هر آنچه در تابستان امسال در خیابان ها روبرو می شوید، بافته می شود.

دندی دل مار هوآراچ