11 بهترین خدمات تحویل کیت غذا در سال 2023، بررسی شده توسط GQ Editors

با حسن نیت از غذای منطقهمنبع

اخیراً، با گسترش به بخش «بازار» که اقلام خواربار و شربت‌پزی ممتاز را پوشش می‌دهد (بنابراین شیر و تخم‌مرغ متوسط ​​شما نیست) که ما آن‌ها را به‌عنوان افزودنی‌های کیت غذای کامل دسته‌بندی می‌کنیم، کارها را ارتقا داد. برای تعطیلات، این به معنای طبل بوقلمون دودی، ژامبون جنگل سیاه، نعناع فلفلی و ترافل کارامل شور بود. و برای هر زمان دیگری از سال، می‌توانید چیزهایی مانند پروشوتو برش‌شده، امپانادا، کیک خرچنگ و آب‌میوه‌های ارگانیک را با سفارش خود مطالعه کنید. لوکس!

قیمت: وعده های غذایی از 10 دلار در هر وعده شروع می شود، با افزودنی های بازار به ازای هر مورد.

بهترین کیت غذا برای گرم کردن و سرو غذاها با کلاس بالا: غذاهای منطقه

برای افرادی که در مورد تأثیرات زیست محیطی حمل جعبه های غذا به درب منزلتان هر هفته نگران هستند، از بسته بندی Sunbasket که منحصراً از ظروف قابل بازیافت، کمپوست و قابل استفاده مجدد استفاده می کند، راحت باشید. همچنین با کشاورزان، دامداران و ماهیگیران محلی همکاری می‌کند تا خوشمزه‌ترین گوشت‌های اخلاقی را تهیه کند و فقط از محصولات ارگانیک در وعده‌های غذایی خود استفاده می‌کند.

لیست برنامه های Sunbasket گسترده است و انتخاب دستور العمل ها را برای کسانی که به یک رژیم غذایی خاص پایبند هستند بسیار آسان تر می کند. برنامه‌ای برای پالئو وجود دارد، کسانی که «خودآگاه کربوهیدرات»، وگان، بدون گلوتن، آفت‌خوار، گیاه‌خوار هستند. سایر دسته‌ها را می‌توان بر اساس سطح تخصص شما فیلتر کرد: «سریع و آسان» برای مبتدیان یا افراد راحت‌محور منطقی است، در حالی که «انتخاب سرآشپز» دارای وعده‌های غذایی ممتاز است که کاملاً برای افرادی که آماده فارغ‌التحصیل شدن به غذاهای پیشرفته‌تر هستند، مناسب است. احساس کمی پیچیده تر از مرغ و پاستا. برخی از پیشنهادات انتخاب سرآشپز قبلی: تاجین بره مراکشی، ماهی تن سرخ شده با سالاد کیوی-آووکادو، و پائلا نخود.

وعده‌های غذایی Sunbasket گران‌تر از حد متوسط ​​هستند، اما این هزینه تمام مواد باکیفیت، منابع اخلاقی، و موارد اضافی متفکرانه را پوشش می‌دهد: این یک کیت غذای معمولی نیست، یک شلوار فانتزی است. سالم کیت غذا ممکن است لزوماً در مقایسه با گزینه‌های بیرون‌بر محلی یا خواربارفروشی نزدیکتان آنقدر پول پس انداز نکنید، اما اگر در مکانی زندگی می‌کنید که گزینه‌های Grubhub شما محدود به تاکو بل و مرغ سرخ‌شده در خیابان است، ارزشش را دارد که کمی بیشتر برای مواد باکیفیت و ارگانیک که می‌توان آن‌ها را در انواع گزینه‌های غذایی شکل داد، بخرید.

به طور کلی، Sunbasket برای هر کسی که می‌خواهد یک کیت غذای پنج ستاره داشته باشد، نه تجربه شام ​​تلویزیونی اولیه، عالی است. دستور العمل های فصلی بیشتر، گوشت باکیفیت تر، بسته بندی مناسب برای محیط زیست، مواد اولیه خواربار گران قیمت، و مقدار زیادی سس خانگی که خوشمزه هستند و برای تهیه آنها نیازی به تلاش مطلق نیست.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: