11 بهترین تشک مموری فوم سال 2022 برای خوابی شبیه ابر روی زمین

تعهدنامه، گارانتی: 100 روز آزمایشی، 10 سال گارانتی
سطح استحکام: متوسط
نوع: فوم



منبع

اما بهترین تشک های فوم نیز برای همه در طیف استحکام و پشتیبانی سازگار شده اند. آنها نسبتاً ضخیم هستند و معمولاً از چند لایه مختلف فوم ساخته می شوند و باید به اندازه کافی متراکم باشند که با چارچوب تخت خود تماس پیدا نکنید.

چگونه تشک مموری فوم را تمیز کنیم؟

مدتی طول کشید، اما بسترهای مموری فوم 2022 به چیزی بسیار برتر تبدیل شدند، و به شما آن سینک بسیار ظریف و کاهش فشار را ارائه می‌دهند که خوابیدن روی آن‌ها را بسیار دوست‌داشتنی می‌کند، بدون هیچ‌کدام از مشکلات طول عمر یا پشتیبانی که آنها را آزار می‌دهد. پیشینیان فوم حافظه در واقع آنقدر خوب شده است که به طور فزاینده ای در دوزهای استراتژیک کوچکتر در تشک های “هیبریدی” مستقر می شود. این کمک می کند مطمئن شوید که این تشک ها هر دو دارای انزوای حرکتی فوق العاده هستند – به طوری که شریک زندگی شما از نحوه مبارزه شما با خرس در خواب اذیت نمی شود – و بدون از دست دادن حمایت، راحتی دارند.


بهترین تشک های مموری فوم

در تشک مموری فوم به دنبال چه چیزی باشیم

تعهدنامه، گارانتی: 100 روز آزمایشی، 15 سال گارانتی
سطح استحکام: شرکت متوسط
نوع: فوم و لاتکس

مشکل نسل‌های اولیه تشک‌های مموری فوم سنتی، با وعده‌های مبهم آن‌ها مبنی بر فناوری آماده فضا (به دلایلی، تبلیغات همیشه ناسا را ​​ذکر می‌کردند)، این بود که آنها با مقدار زیادی بالشتک نرم و کاملاً غیرقابل پشتیبانی پر شده بودند. اولین شب خواب شما ممکن است عالی باشد: لایه رویی تشک شما را با آرامشی بی نظیر نگه می دارد. اما وقتی از خواب بیدار می شوید، تصور بدن خوابیده شما باقی می ماند. پس از چند ماه، این تصور شروع به تبدیل شدن به یک سنگر دائمی می کند. این یک دستور العمل برای کمردرد و تراز بد ستون فقرات است. خیلی زود، تبدیل‌کنندگان فوم حافظه اولیه ممکن است حسرت تشک‌های فنر داخلی قدیمی خود را پیدا کنند.

وقتی به بهترین تشک‌های مموری فوم فکر می‌کنید، احتمالاً یک آگهی تبلیغاتی دهه 90 را به یاد می‌آورید که در آن شخصی از یک طرف تخت بالا و پایین می‌پرد در حالی که شریک زندگی او و یک لیوان پر شراب بدون مزاحمت در طرف دیگر می‌نشینند. فوم حافظه سه دهه پیش طوفان بازی تشک را به خود اختصاص داد، و در حالی که ممکن است این له شدن شن‌های روان در عصر تشک‌های آنلاین در جعبه، کمی قدیمی به نظر برسد، حقیقت این است که فوم حافظه واقعاً هرگز ما را ترک نکرد. این تشک ها به تازگی تکامل یافته اند و بسیار بهتر شده اند.

اگر روی یک تشک تمام فوم قرار می‌دهید، به خاطر داشته باشید که میزان فرورفتگی (و همچنین حمایت درک شده) که روی تشک تجربه می‌کنید ارتباط زیادی با نوع بدن شما و سبک خواب شما-خواب به پهلو، شکم خواب یا پشت خواب. مدل‌های متوسط ​​نرم که اکثر این سبک‌های کف‌دار را تشکیل می‌دهند، احتمالاً برای افرادی که وزنشان کمتر از 230 پوند است و نیازی به حمایت اضافی ندارند، خواب‌های پهلو که کاهش فشار بیشتری را ترجیح می‌دهند، یا افرادی که بالشتک بیشتری می‌خواهند، بهترین هستند. .

تصویر ممکن است حاوی: انسان ، شخص ، پاشنه و مبلمان باشد

برای خوابی ابر مانند، به Thuma، سازنده قاب تخت مورد علاقه ما، نگاه نکنید. برندی که با مونتاژ آسان و اره منبت کاری اره مویی خود نامی برای خود دست و پا کرد. GQ قاب تخت خواب برنده جایزه Home و تشک آن چیزی بیش از یک مکمل عالی برای محصول شاخص آن است – این تشک به طور کلی یک تشک مموری فوم عالی است. این از یک بلوک فوم تشکیل شده است که خود از دو لایه پلی اورتان و یک لایه لاتکس برای راحتی تشکیل شده است. کل چیز در یک کاور خنک کننده Tencel پوشانده شده است، که برای افرادی که تمایل دارند در شب از کاورها بیرون بیایند، عالی است. با وجود فوم بودن، برخی از محکم‌ترین پشتیبانی‌ها را ارائه می‌دهد که به دلیل وجود اسکلت فنری درونی نیست. این یک انتخاب ایده آل برای تقریباً هر نوع خوابیده ای است، چه به پهلو بخوابید، پشت، شکم یا ترکیبی از همه موارد فوق. و از آنجایی که محصول Thuma است، راه اندازی آن آسان تر از مجموعه لگو است.

بهترین تشک مموری فوم برای خواباننده های جانبی و پشتی: The Leesa Original

جزر و مد یا کلروکس– و به تشک خوب آبکشی کنید. تمیز کردن نقطه ای وضعیت ایده آلی است در صورت وجود هر گونه ریخت و پاش یا به هم ریختگی، و برای این کار، کافی است کمی ماده شوینده لباسشویی را با آب مخلوط کنید و با استفاده از پارچه، لکه را با این مخلوط بمالید.

چطور تست کردیم

در چند سال گذشته، بازبینان ما بیش از 30 تشک مختلف را از اینترنت امتحان کرده‌اند که تقریباً همه آنها حداقل یک یا دو لایه مموری فوم دارند. محصولات مورد علاقه ما معمولاً از ساختار ترکیبی استفاده می کنند، به این معنی که پایه فنر داخلی و رویه فوم حافظه بسیار نرم دارند. به احتمال زیاد، اگر فکر می‌کنید به یک بستر نرم مموری فوم علاقه دارید، این ترکیب حمایتی متوسط ​​تا محکم در واقع چیزی است که شما فراتر از یک دوره آزمایشی 100 شب ترجیح می‌دهید، به خصوص در محدوده قیمتی زیر 500 دلار. انتخاب‌های برتر ما برای بهترین تشک‌های مموری فوم، مطمئن باشید، هرگز پایین نمی‌آیند.


بهترین تشک مموری فوم همه جانبه: تشک توما


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: