10 چیزی که پیرس برازنان بدون آنها نمی تواند زندگی کند

پیرس برازنان، پادشاه کفش های مقرون به صرفه؟ خوب، نه کاملا. زیرا سومین کفشی که بازیگر فریاد می زند، دمپایی های چرمی بافته شده بوتگا ونتا است – قیمت پیشنهادی: 1650 دلار جالب. و خم شدن در اینجا متوقف نمی شود. Bottega این اتصالات خاص را در رنگ ها و مواد سفارشی منحصراً برای Brosnan می سازد که زیبایی و دوام آنها را به نمایش می گذارد.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏ کفش‏ و ‏صندل‏‏‏

نام برازنان… پیرس برازنان. در حالی که او دو دهه است که عضو سرویس مخفی اعلیحضرت نیست، بازیگر ایرلندی همچنان یکی از باحال ترین انسان های روی کره زمین است. نمونه موردی: اواخر امسال، او قرار است اولین بازی خود را در DC Extended Universe در کنار The Rock در بازی کند. آدم سیاه، که در آن برازنان نقش یک جادوگر-اسلش-ابر قهرمان پرنده به نام دکتر فیت را بازی می کند. قبل از دور زدن او در مطبوعات، ما با جذاب ترین باند (با ما بجنگید) برای آخرین قسمت از 10 Essentials GQ آشنا شدیم.

جدای از چند مورد بزرگ – مانند ساعت Girard-Perregaux و برخی از دمپایی های Bottega Veneta – بسیاری از لوازم ضروری Brosnan چیزهایی هستند که قطعاً می توانید از پس آنها برآیید … و احتمالاً از پس پرداخت آن برآیید. چیزهایی مانند هدفون حذف نویز مورد علاقه Bose GQ و یک جفت مطمئن بیرکن استاک آریزونا، کفشی که بازیگر سال‌هاست آن را می‌پوشد. وسواس برازنان با برند کفش آلمانی کمی تعجب آور است، او اولین کسی است که اعتراف می کند، اما با توجه به اینکه او زمان خود را بین سواحل آفتاب زده Kauai و Malibu تقسیم می کند، درک جذابیت آن دشوار است. آریزوناها راحت هستند، به راحتی پرتاب می شوند و ممکن است با یک جفت جوراب بهتر به نظر برسند. (و بله، آنها در پاییز به همان اندازه ضروری هستند.)

صندل Birkenstock آریزونا

با این حال، وقتی برازنان در Birks خود در کنار دریا خنک نمی‌شود، او چند مورد دیگر را در چرخش منظم خود نگه می‌دارد. اول کفش‌های دویدن ناگهانی On (نسخه ضدآب، بسیار متشکرم)، یک کفش ورزشی فریب خورده و همه کاره که همسرش کیلی شی اسمیت او را روی آن گذاشته است. برازنان برای راحتی و تنفس آنها ارزش قائل است – در واقع به قدری که آنها در دو فیلم آخر او نقش آفرینی کرده اند.

دمپایی چرمی Bottega Veneta Intrecciatoمنبع تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏‏کفش‏‏ و ‏‏کفش‏

به نظر می رسد، پیرس برازنان یک مرد بسیار پایین است. چه کسی به آن فکر می کند؟ شاید دنیا کافی نبود (با عرض پوزش)، اما سه کفش زیاد است.