10 بهترین محصول Bevel برای ارتقای روال نظافت شما

در محدوده قیمت کلی بین 10 تا 15 دلار، شما به راحتی می توانید یک روتین کامل مراقبت از پوست روزانه را با کمتر از 100 دلار بسازید. به تیغ های ممتاز و ریش تراش اضافه کنید، حمام و صورت شما از شما تشکر خواهند کرد. محصولات Bevel مورد علاقه ما را در زیر بررسی کنید.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

بهترین چیز این است که این محصولات مراقبت از پوست دارای ترکیبات ساده و موثر با فرمول های ساده با قیمتی مقرون به صرفه هستند. هیچ پیش نیازی برای AP Chemistry برای درک آنچه بر پوست شما می‌گذرد وجود ندارد. بیشتر ترکیبات کلیدی مشخص شده اشکال مختلف ویتامین ها، آب نارگیل، کره شی و روغن هایی مانند روغن درخت چای و روغن آرگان برای کمک به آبرسانی، مرطوب کردن و طراوت پوست شما هستند. مهمتر از آن، این مواد برای پوست سیاه پوست عالی هستند، کاری که تریستان واکر موسس آن در سال 2013 شروع به انجام آن کرد.

یکی از برندهایی که بدون اجاره در حمام ما زندگی می کند Bevel است. این برند آرایشگری که به‌خاطر ساخت تیغ باکیفیت خود شناخته می‌شود، با کیت اصلاح محبوب خود و برنده جایزه GQ ریش خود نامی برای خود دست و پا کرده است. Bevel به عنوان یک برند اصلاح خالص شروع به کار کرد، اما خط تولید محصولات آن همچنان در حال رشد است و به ویژگی‌های ضروری آرایش از جمله صابون، شستشوی بدن، شامپو، نرم‌کننده، لوسیون، دئودورانت افزوده می‌شود. Bevel تبدیل به فروشگاهی یکپارچه برای تمام نیازهای مراقبت از پوست شما شده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: