10 بهترین اسباب بازی های جنسی از راه دور: بهترین اسباب بازی های جنسی از راه دور برای زوج های جدا شده و FaceTimes Steamy

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: گیاه، غذا، سبزیجات و بادمجان

این استروکر لرزش و فشردن ریتمیک ملایم را برای ایجاد احساسات شدید وحشیانه ترکیب می کند. شریک زندگی شما می‌تواند آن را از طریق برنامه Lovense کنترل کند، یا حتی می‌توانید آن را با اسباب‌بازی‌های دیگر Lovense (مانند Nora، بالا) برای رابطه جنسی از راه دور که تقریباً احساس می‌کنید واقعاً با هم هستید، همگام‌سازی کنید.

بهترین ویبراتور نقطه جی: Lovense Lush 3

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏اسلحه‏، ‏تیغ‏،‏ و ‏سلاح‏

Diamo C-Ring به زوج‌ها این توانایی را می‌دهد که تا 10 الگوی ارتعاشی منحصربفرد ایجاد کنند تا واقعاً به چیزی که هر دوی شما را روشن می‌کند پاسخ دهد. این یکی برای خودارضایی متقابل از طریق چت تصویری عالی است.

بهترین ویبراتور زوج: We-Vibe Sync

مقعد ناحیه ای پر از لذت است که همه جنسیت ها می توانند از آن لذت ببرند. حساس ترین ناحیه مقعد دهانه آن است، بنابراین نیازی به نفوذ عمیق نیست (اگر مربا شما نیست). پلاگین Nuo Butt یک اسباب بازی هوشمند عالی برای تازه واردان مقعدی است. از سیلیکون ایمن برای بدن ساخته شده است که لرزش های قدرتمندی را ارائه می دهد که از طریق کنترل از راه دور قابل برنامه ریزی هستند. این دستگاه دارای دو موتور است، به این معنی که همزمان با ماساژ پروستات، احساس می‌کنید که در حال پارگی هستید.

بهترین تخم مرغ عشق: Svakom Textured Love Egg

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: نوشتار، و برچسب

We-Vibe Sync برای تحریک کلیتور در حین دخول با قلاب کردن روی کلیتوریس و داخل واژن طراحی شده است. همچنین یک ارتعاش کلیتورال (یا دوگانه) فوق العاده برای بازی انفرادی می سازد. Sync واقعاً شهودی است و با یک برنامه ارائه می‌شود تا بتوانید آن را از هر جایی کنترل کنید تا زمانی که از یکدیگر دور هستید، کنترل امواج لذت را به شریک زندگی خود بدهید.

بهترین استروکر: Lovense Max 2

بنابراین، چه ماه‌ها یا سال‌ها از هم فاصله داشته باشند یا فقط یک سفر کاری سریع، ما 10 بهترین اسباب‌بازی جنسی از راه دور را داریم که FaceTime بعدی شما را تا حد امکان جذاب می‌کند. (برای کسانی که می توانند از نظر فیزیکی با هم باشند، ما بهترین اسباب بازی های جنسی را برای زوج ها نیز داریم.)


بهترین ویبراتور تحریک دوگانه: Lovense Nora

شریک زندگی شما تخمک را وارد واژن می کند، درست مانند توپ کگل. Ella همراه با یک نخ و یک توپ در انتهای آن طراحی شده است تا به راحتی جدا شود (بدون گم شدن در آنجا). می توانید اسباب بازی خود را به برنامه از راه دور متصل کنید تا الگوی تخم مرغ را از هر کجا کنترل کنید.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: