یک پیراهن راه راه آبی اسب کاری آرامی است که کمد شما گم شده است

اگر از من بپرسید، دکمه‌ای عالی وجود دارد. این OCBD سفید شفافی نیست که کلاسیک نویسان لباس مردانه و افراد مُد گردی که در انجمن می گردند به ویژه مورد توجه قرار می گیرند (اگرچه بله، آنها هم عالی هستند). همچنین این یک اتصال نهایی در سطح رئیس از سازنده استادی مانند اما ویلیس یا Charvet نیست (هر چند میتوانست بودن). در عوض، هم گسترده تر و هم خاص تر است: پیراهن راه راه آبی فروتن.

برای اثبات آن، در اینجا 15 نسخه کاملاً عینی – در تعداد بی‌شماری از راه‌راه‌ها، سایه‌ها، و قیمت‌ها – برای کمک به شروع دوره آبی‌تان با استایل بالا آورده شده است.

آبی برای تکمیل هر رنگ پوستی معروف – و محبوبیت معروف – است (مطمئنم در آنجا درس تئوری رنگ وجود دارد). و راه راه ها با نوعی ابرقدرت آفتاب پرست کار می کنند و شما را از یک بانکدار دهه 80 وال استریت به یک خواننده پست پانک به یک کارگردان هنری بسیار آرام تبدیل می کنند که بستگی به نحوه پوشیدن آنها دارد. یک پیراهن راه راه آبی در کنار یک کراوات بافتنی و کت و شلوار، شما را به ستاره هر عروسی که به آن دعوت می‌شوید تبدیل می‌کند، بدون اینکه پا روی انگشتان این زوج خوشبخت بگذارد. بزرگ یا چروکیده، و پوشیده شده با شلوار جین قدیمی (یا ژورت!)، می تواند جذابیت بی خیال یک دلقک سیتکام دهه 90 را به خود بگیرد.

مانند یک تی شرت سفید ساده یا یک شلوار جین تیره، پیراهن راه راه آبی یک کلید اسکلت است که می توانید برای باز کردن قفل هر لباسی از آن استفاده کنید. آن شلوارهای جدیدی که بدون فکر کردن به اینکه چگونه آنها را مدل می کنید خریدید؟ ژاکت بد بو که به نظر نمی رسد به درستی لایه برداری کنید؟ پیراهن راه راه آبی مناسب به شما کمک می‌کند تا همه قطعات در جای خود قرار گیرند – و در کنار شما بایستند تا از بین تعداد بی‌شماری سر خراش‌های شیک در پایین خط پازل کنید. و زمانی که دیر می‌کنید و فقط پنج دقیقه فرصت دارید تا لباس بپوشید، می‌توانید بدون به حداکثر رساندن مغزتان قبل از قهوه، یکی را بپوشید و خیالتان راحت باشد و بدانید که ظاهرتان بیش از نیمی از آبرومندانه است.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: