یک هفته با مکزیکو سیتی کاپیتانز – اولین تیم لیگ NBA G در آمریکای لاتین

این موضوع صرفاً آوردن NBA به کشوری جدید نیست. این در مورد آوردن یک کشور جدید، همراه با مردم و آداب و رسومش، به NBA است – کاری که لیگ از سال 1946 انجام داده است، زمانی که تورنتو هاسکی هانک بیاساتی ایتالیایی الاصل را به خدمت گرفت و او را به اولین بازیکن بین المللی تبدیل کرد که در لیگ برتر مناسب است. انجمن برای تیم اول کانادا.

او می‌گوید: «بلوگا بهترین تاکوی خرچنگی را دارد که من در زندگی‌ام خورده‌ام. و روز دیگر یک تاکو سوشی گرفتم. پوسته تاکوی سخت شده با جلبک دریایی با خامه ترش، خامه شیرین و مملو از میگو بود. من دوست دارم چنین چیزهایی را بخورم.»

آنا لورا رامیرز، یکی از طرفداران بسکتبال اهل وراکروز که اکنون برای NBA مکزیک کار می کند، می گوید: «30 میلیون نفر در این کشور به عنوان طرفدار NBA هستند. قبل از این، همه به تماشای NBA در اینجا دسترسی نداشتند، مگر اینکه پولی برای ESPN داشته باشید. اما امروزه یک مکزیکی متوسط ​​می تواند از طریق رسانه های اجتماعی و به روش هایی که در گذشته امکان پذیر نبود، به NBA دسترسی پیدا کند. Capitanes بخش بزرگی از آن هستند.”

علاوه بر بشقاب‌های مجلل، او بر طرفداران متعصب و سبک زندگی پر جنب و جوش مکزیکی تأکید می‌کند، جایی که دیگر سر حلقه‌ها، کلکسیونرهای قدیمی و مدگرایان بیش از اندازه کافی آب می‌دهند. از نقطه نظر عملی، کلارک به آب و هوای معتدل در طول سال نیز اهمیتی نمی دهد. وقتی صحبت می کردیم، او در وسط زمستان شورت را تکان می داد.منبع

غذای فوری من؟ CDMX قطعا بهترین مکان برای حضور در پیست نوجوانان NBA است.

این اولین حضور NBA در مکزیک نیز نیست. لیگ از سال 1992 درگیر این تبادل فرهنگی بوده است، زمانی که هیوستون راکتس برای افتتاحیه بازی پیش فصل NBA مکزیک با دالاس ماوریکس بازی کرد. مکزیک با 30 بازی پیشتاز همه کشورهای بین المللی – خارج از کانادا – در میزبانی NBA است. وسعت بازی تنها در سال 2023 افزایش یافته است.

مکزیکو سیتی را با سایر مناطق G League مانند فورت وین یا کالج پارک یا حتی شهرهای NBA کامل مانند ساکرامنتو یا اوکلاهاما سیتی مقایسه کنید. در مقابل، مکزیک فرصتی منحصر به فرد برای NBA فراهم می کند تا به شهرت خود به عنوان جهانی ترین سازمان ورزشی در این کشور عمل کند. در حالی که سایر ورزش ها میزبان رویدادهای گاه به گاه در کشور بوده اند، NBA در حال افزایش طول بال های خود است به گونه ای که NFL، MLB، NHL، MLS یا NASCAR چنین نکرده اند: با داشتن یک خانه در آمریکای لاتین

تصمیم گرفتم در طول هفته‌ام در آنجا با چند نفر از اعضای Capitanes چت کنم تا ببینم تکامل این “رافاگا تبعید” (یا “ورزش سریع”) روی زمین چگونه به نظر می‌رسد.

گری کلارک، مهاجم تیم می‌گوید: «شما در هیچ جای دیگر لیگ G این سبک زندگی را ندارید. “من کاملا آن را دوست دارم. من می خواهم مامانم و آنها بیایند ببینند. ایالات متحده بهترین چیزی نیست که آنها برای ما موعظه می کنند.

به نظر می‌رسد که کتاب بازی تا اینجا کار کرده است – و هوپرها از مزایای تند لذت می‌برند. برای کلارک، فردی که خود را «آشکار غذا» توصیف می‌کند، حضور خارجی در یک کشور خارجی، هیجان کاوش در طعم‌های جدید با طعمی تازه را به همراه دارد – همه اینها در حالی که برای دعوت به NBA آماده می‌شوند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: