یک لحظه سپاسگزاری برای هدبندهای کوچک کالین فارل

در میان آن همه مدل موی در حال تغییر، یکی از موج‌هایی که فارل سال‌ها بر روی آن قرار داشت، هدبند کشیده‌ای است که او موفق می‌شود آن را هم با لجبازی دیوید بکهام در اواسط دوران حرفه‌ای که وارد زمین می‌شود و هم با سهولت مراقبت از قبل از آن ببندد. سیاست متیو مک‌کانهی مایل‌ها در ساحل است. از این نظر، هدبند را اکسسوری غیررسمی مردانی بدانید که در اوایل قرن بیست و یکم به شهرت زیادی دست یافتند. اما، بر خلاف بسیاری از همسالان خود، فارل ثابت کرده است که یک طرفدار وفادار پیشانی بند است، حتی همین آخر هفته گذشته یکی را تکان داده است: یک شماره سروله کشدار، که او در حین حضور روی صحنه در پالم اسپرینگز برای آخرین فیلمش به تن کرد. ، بانشی های اینشیرین، که اتفاقاً فیلمی در مورد اینکه کالین فارل در پلیور چقدر خوب به نظر می رسد است.

ساشا کوارلز، آرایشگر او به او گفت: «من هر نوع سبکی را روی کالین انجام داده‌ام، از مدل‌های کوتاه نظامی گرفته تا مدل‌های موی بلند و نامنظم برای پروژه‌های بازیگری‌اش. GQ در سال 2017. “او با تغییر ظاهر خود واقعاً جالب است، که همیشه کمک می کند.”)

به کناری، هدبند، وقتی مسئولانه به کار گرفته شود، در درجه اول یک ابزار کاربردی است: اگر به اندازه کافی موهبت داشته باشید که در طول فعالیت های شدید سر راهتان قرار بگیرد، گاهی اوقات فقط یک هدبند این کار را می کند. فارل آنها را در دویدن می پوشد، او آنها را به فرودگاه می پوشد، او یکی را می پوشد در حین حضور در مراسم اکران پکن بتمن از طریق زوم و تابستان گذشته، او حتی یکی را پوشید راه راه با نوارهای سبز، سفید، و نارنجی پرچم ایرلند در حالی که در لس آنجلس در یک خواربارفروشی هستید. ارین برو براگ عزیزم!

برای مردی که در سه دهه اخیر مشهور بوده است، ما کالین فارل را دیده‌ایم که در میان سرهای طاس و بریدگی‌های وزوز، کمرنگ‌ها و بزی‌های بلند، قفل‌های تا شانه‌ها، و همانطور که یک بار گفته بود، چرخش را می‌دیدیم. InStyle“مزحمت مویی که در مرکز یک فیلم 150 میلیون دلاری انجام دادم.” می‌توان یک جفت قیچی را به عنوان یک پایه در جعبه ابزار او در نظر گرفت.

کالین فارل و هدبندش در حال دویدن در لس آنجلس، 26 ژوئن 2021.Bellocqimages/Bauer-Griffinمنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: