یک ایستگاه متروی جدید لس آنجلس به Nipsey Hussle اختصاص دارد

نیپسی هاسل در مارس 2019 کشته شد، اما تأثیر او بر لس آنجلس و جامعه بزرگ هیپ هاپ همچنان محسوس است. برای گرامیداشت این خواننده رپ و غول تجاری فقید، یک ایستگاه قطار در جنوب لس آنجلس به یاد او اختصاص داده شده است. در هر لس آنجلس تایمز.

یک کوچه نزدیک فروشگاه اصلی ماراتون توسط شورای شهر به دلیل مسائل جنایی فراگیر بسته شده است. در هر لس آنجلس تایمز، اما این منطقه در درجه اول برای احترام به خواننده رپ فقید مورد استفاده قرار گرفته است. نقاشی دیواری از او با شعار محبوب «ماراتن ادامه دارد» کشیده شد و تقاطع فروشگاه تغییر نام داد Ermias “Nipsey Hussle” میدان Asghedom.

انتخاب نقطه خاص قدرتمند، اما در عین حال تکان دهنده است. این مکان درست نزدیک جایی است که نیپسی اولین فروشگاه آجر و ملات را برای شرکت پوشاک ماراتن خود در خیابان اسلاوسون غربی افتتاح کرد – مکانی که نیپسی بعداً توسط اریک هولدر جونیور به ضرب گلوله کشته شد. به دلیل این اقدام در ماه ژوئیه به قتل درجه یک محکوم شد. (خانواده نیپسی قصد خود را برای افتتاحیه اعلام کرده است یکی دیگر از فروشگاه های ماراتن در لس آنجلس اواخر امسال، از آنجایی که مکان اصلی بسته باقی می ماند.)

او گفت: «بعد از اینکه دید را دید و فهمید که قطار برای این جامعه و محله‌اش و کسب‌وکارهایی مانند او چه معنایی خواهد داشت، بسیار درگیر شد تا مطمئن شود که این قطار از طرف مردم ما کار می‌کند و به ما کمک می‌کند تا توانایی‌هایمان را بیان کنیم و به آن عمل کنیم. مارکیس هریس داوسون، عضو شورای شهر لس آنجلس، در یک مراسم اهدایی گفت.

هیچ پروژه رسمی پس از مرگ Hussle منتشر نشده است، اگرچه تعداد انگشت شماری تک‌آهنگ از جمله «Deep Reverence» با Big Sean، «What It Feels Like» با Jay-Z و برنده گرمی «Higher» با DJ Khaled و John وجود داشته است. افسانه.منبع ایستگاه هاید پارک است بخشی از خط 2 میلیارد دلاری K که از کرنشاو تا فرودگاه بین المللی لس آنجلس امتداد دارد. یک مرحله از آن قبل از پایان سال 2022 و بقیه در سال 2024 افتتاح می شود. طبق مقاله LA Times، جامعه محلی نیز فشارهایی را برای نامگذاری رسمی ایستگاه به نام Hussle انجام داده است.

هاسل که در 33 سالگی درگذشت، در کرنشاو بزرگ شد و لس آنجلس بخش مرکزی هویت و موسیقی او بود. او صاحب تعدادی کسب و کار در این منطقه بود که منجر به ایجاد شغل برای مردم محلی شد و به ایجاد یک فضایی برای کودکان رنگین پوست برای یادگیری زمینه های STEM. او مفتخر خواهد شد ستاره خودش در پیاده روی مشاهیر هالیوود در 15 آگوست، کندریک لامار، یکی از اعضای لس آنجلسی ام سی، نیپسی را در آهنگ 2022 خود “The Heart Part 5” تصدیق کرد و لبرون جیمز، ستاره لس آنجلس لیکرز، به هاسل ادای احترام کرد در سالهای اخیر.