یقه های پیراهن کاملاً زیبا می شوند

همه محصولات ارائه شده در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع در همین زمان سال گذشته، ما یک PSA جدی برای خرید یک پیراهن بزرگتر صادر کردیم. اما در طول دوازده ماه گذشته، طراحان پیشرفت کردند. پیراهن ها هنوز بزرگ هستند. (شلوار و کت و شلوار مشابه.) خب حالا داریم گرانول می شویم. داشتن یک دکمه متورم کافی نیست. شما یقه باید برویک هم باشه

پیراهن هایی که به آن ها وصل می شوند می توانند جعبه ای و پیله ای باشند، مطمئناً، مانند کتانی که درست زیر کمر می خورد. اما اغلب آنها از قدردانی مجدد لباس‌های مردانه نسبت به لباس‌های نازک دهه 70 الهام می‌گیرند، برش‌های باریک و بلند، طراحی شده برای پوشیدن در لباس‌های چینی با کمر بلند یا شلوار جین گشاد در آغوش کشیده. یک دکمه پارچه‌ای آکسفورد می‌خواهید با یقه‌ای آنقدر خوش‌رنگ که فردی را که در Styleforum با او بحث می‌کنید گریه کند؟ از قبل یک جعبه کلینکس برای او بفرستید. در مورد یک شماره چاپ شده گیسو با یقه آنقدر افراطی که ممکن است از نظر قانونی موظف باشید برای پوشیدن آن، یک عدد پورنو شلوغ بسازید، چطور؟ بهتر است همین الان هرس آن لب بالایی را متوقف کنید.

اگر هنوز نمی توانید فکر کنید که یک پیراهن را به خاطر عظمت یقه اش دوست داشته باشید، فقط خود را در یک آتلیه پرهیاهو پاریس تصور کنید که دستورات مهیبی را به تیم طراحی خود در مورد نسبت های فصل آینده صادر می کند. مواد شیمیایی. از بس که یقه‌های ژولیده، آه می‌کشی و دود سیگار را از دماغت بیرون می‌کشی، در حالی که کارآموزان دور می‌روند. وقت آن است که، آه – آمریکایی ها چه می گویند؟ بزرگ کردن آی تی.

اگر از آن مریضی‌هایی هستید که شب‌ها در آخرین سفرتان به خیاط بیدار می‌خوابید (رفیق، آستین‌های کاپشن بد را رها کنید) دقیقاً منظور ما را می‌دانید. اما اگر اصطلاح “یکپارچگی یقه” برای شما به معنای زشت است – یا هزاران هزار نفر را برای درمان هزینه کرده اید تا آن را فراموش کنید – مهم است که توجه داشته باشید که در آغوش گرفتن یقه جامبو به سادگی سایز کردن پیراهن نیست. شما از قبل مالک خود هستید، مگر اینکه بخواهید به نظر برسید که در حال شنا کردن در دستان عموی بزرگترتان هستید.

یقه‌هایی که در اینجا در مورد آنها صحبت می‌کنیم، آن اتصالات بریده‌شده فاحش مورد علاقه دوست شما که در سهام خصوصی کار می‌کند یا افرادی که به طور یکپارچه می‌گویند “sprezzatura” نیستند. آنها نیستند فقط بزرگ- آنها عجیب، بلند، نوک تیز هستند، کاملاً مخالف نسخه‌های منظم و pipsqueak-y که توسط مارک‌هایی مانند Band of Outsiders در اوایل اوایل دهه 2010 ارائه شده بود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: