گوچی مانه یکی از بدترین ترندهای رپ را محبوب کرد. اکنون او در حال تلاش برای لغو آن است


Gucci Mane تا حد زیادی مسئول یکی از بدترین ترندهای رپ است: تمسخر با خوشحالی افرادی که مرده اند. اکنون، ده سال پس از اولین حفاری شرورانه‌اش بر سر قبر کسی، او پشیمان است و از رپرهای دیگر می‌خواهد که این تمرین را در آهنگ اخیرش، «Dissing The Dead» متوقف کنند.

در این آهنگ، گوچی پرکار از همه می‌خواهد که از ساختن آهنگ‌هایی که به افراد مرده ضربه می‌زند دست بردارند. دو سال پس از لحظه بدنام خود در Verzuz 2020، زمانی که او اعلام کرد که “امشب در Pookie Loc سیگار می کشد” – اشاره به یکی از افراد وابسته به Jeezy که گوچی در سال 2005 پس از یک سرقت ناموفق به ضرب گلوله کشته شد – او اعتراف کرد که اشتباه کرده است، و از همسالان خود می خواهد. از الگوبرداری از او نیز دست بردارم.

از گروه کر آهنگ:

می دانم زبانم شمشیر است

میدونم باید بیشتر مواظب حرفایی که زدم باشم

احساس می کنم روندی را شروع کردم که هرگز متوقف نمی شود

آنها به تشویش مردگان ادامه می دهند

گوچی از این قتل پشیمان نیست: این شادی پس از مرگ است که از آن احساس بدی می کند، وقتی که رپ می کند:

چرا باید نامم را روی یک آهنگ درج کنم؟

منم که اسم پسرت رو روی سنگ گذاشتم

من مرده ها را رد کردم و می دانم که اشتباه کردم

اما من مثل DaBaby تیراندازی می کنم، آنها در خانه من می شکند

مسلماً، خم کردن زنجیر پیوند کوبایی خود در یک قبرستان در ویدیوی «Dissing» با سلیقه‌ترین راه برای نشان دادن این معما نیست، اما همچنان خوب است که یک خواننده رپ کهنه کار را پاسخگو نشان دهد.

بیایید یک دقیقه پشتیبان تهیه کنیم تا خلاصه ای سریع از داستان Pookie Loc داشته باشیم. در سال 2005، حرفه گوچی تا حدی به لطف همکاری Young Jeezy “So Icy” شروع شد. با این حال، جیزی این آهنگ را برای آلبوم خودش می‌خواست، که منجر به جنگ لفظی بین دو قهرمان آتلانتا شد. در فیلم Stay Strapped، جیزی به هر کسی که بتواند زنجیره الماس «یخی» گوچی را بدزدد، 10000 دلار پیشنهاد داد.

در 10 می 2005، چهار مهاجم که لباس سیاه پوشیده بودند، سعی کردند گوچی را در حالی که او در خانه دوست زن دکاتور، GA بود سرقت کنند. درگیری روی داد، تیراندازی شد، مردان فرار کردند و سه روز بعد جسد هنری “پوکی لوک” لی کلارک سوم (که وابسته به برچسب Jeezy، Corporate Thugz Entertainment بود) در یک مدرسه راهنمایی در همان نزدیکی پیدا شد. یک روز قبل از انتشار اولین آلبوم گوچی، خانه تله، او خود را به پلیس دکلب تبدیل کرد و با اتهام قتل مواجه شد، اما شاهدان ادعای دفاع از خود او را تأیید کردند و دادستان منطقه در نهایت اتهامات را کنار گذاشت.

این دو خواننده رپ آتلانتا سال ها به دعوای خود ادامه دادند. اگرچه به نظر می رسید که تنش ها در سال 2011 کاهش می یابد، گوچی پس از آزادی، مذاکرات صلح را متوقف کرد. “واقعیت” در سال 2012 که حاوی آیه زیر بود:

جایزه ده هزار دلاری به گردن من گذاشته شد (brr)

امیدوارم به آنها پول نداده باشید، زیرا آنها هیچ موفقیتی نداشته اند

او به جیزی طعنه زد و رپ کرد:برو شریک زندگی ات را n-a کن، شرط ببند که او نمی تواند چرند بگوید.»

“حقیقت” هشت سال دیگر با هجوم دنبال شد تا اینکه جیزی و گوچی در سال 2020 توافق کردند که در سال 2020 به توافق برسند. پربیننده ترین ورزوز همیشه. روکش برای کنار گذاشتن گوشت گاو و جشن گرفتن فرهنگ طراحی شده بود. چیزی که کم و بیش اتفاق افتاد – اگرچه گوچی دقیقاً بلوغ یک دولتمرد بزرگ را نشان نداد. او در حین پخش آهنگ های مختلف Jeezy diss همه دود را می خواست. وقتی گوچی «حقیقت» را بازی کرد، تنش بالا گرفت و سپس با خوشحالی گفت: «امشب در پوکی لوک سیگار می کشم». (خوشبختانه جیزی طعمه را قبول نکرد و همه چیز خنک شد.)منبع