گزارش شده است که Zendaya برای فصل 3 “Euphoria” در هر قسمت 1 میلیون دلار درآمد خواهد داشت.

رضایت بازیگران با استعدادی از ستارگان جوان در حال ظهور را در خود جای داده است، اما واقعیت این است که زندایا، که نقش راوی نامعتبر Rue Bennett را بازی می‌کند، خورشید در جهان است. رضایت universe، و به همین ترتیب، گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که او برای فصل جدید دستمزد متناسبی دریافت می‌کند. در ستون کیف پستی خواننده برای خبرنامه هالیوود محور خود، متیو بلونی از Puck گزارش داد در مورد برخی از سرسام آورترین دستمزدهای تلویزیون، از جمله این جواهر: زندایا – که برنده جایزه امی برجسته بازیگر نقش اول زن برای هر دو فصل سریال شده است. رضایت– «تاکنون یک مذاکره مجدد بزرگ را به پایان رسانده است» که دستمزد هر قسمت را به او اضافه می کند دوستان محله 1 میلیون دلار در هر قسمت.

«فکر می‌کنم کشف شخصیت‌ها در دوران دبیرستان هیجان‌انگیز خواهد بود. می‌خواهم ببینم رو در سفر هوشیارانه‌اش چگونه به نظر می‌رسد، چقدر ممکن است آشفته به نظر برسد. اما همچنین با همه شخصیت‌ها، به این معنا که آنها سعی می‌کنند بفهمند وقتی دبیرستان تمام شد با زندگی‌شان چه کنند و چه نوع آدم‌هایی می‌خواهند باشند.»منبع زندایا برای فصل دوم سریال، تهیه کننده اجرایی شد و او را تبدیل به این سریال کرد جوان ترین فرد تا به حال در سن 25 سالگی نامزدی امی را برای تهیه کنندگی دریافت کنید، که یک برد تاریخی را دنبال کرد در سال 2020 برای بهترین بازیگر نقش اول زن در یک سریال درام. علیرغم واکنش‌های متناقض مکرر به این سریال، کیفیت بازی او مورد توافق طرفداران و منتقدان بوده است.

پرداخت از سرخوشی ستاره ها به ویژه مورد بحث قرار گرفته است از سال 2022 هالیوود ریپورتر مشخصات جایی که سیدنی سوینی گفت: «آنها مانند گذشته به بازیگران دستمزد نمی‌دهند، و با پخش‌کننده‌ها، دیگر پولی دریافت نمی‌کنید. ستاره های تثبیت شده هنوز حقوق می گیرند، اما من باید 5 درصد را به وکیلم، 10 درصد را به نمایندگانم، 3 درصد یا چیزی شبیه به آن را به مدیر تجاری خود بدهم. من باید هر ماه به مدیر تبلیغاتم پول بدهم و این بیشتر از وام مسکن من است.»

رضایت یکی از بزرگترین موفقیت های HBO بوده است و بعید به نظر می رسد این سریال با فصل سوم آن به پایان برسد. در یک هالیوود ریپورتر زندایا در مصاحبه ای گفت که امیدوار است این سریال پس از فارغ التحصیلی و رفتن به دانشگاه و/یا بزرگسالی، زندگی شخصیت های اصلی خود را بررسی کند.

بلونی همچنین تعداد انگشت شماری از A-listers دیگر را با دستمزد هفت رقمی تلویزیونی، از جمله مایکل کیتون در لیست فهرست کرده است. دوپسی، جیسون سودکیس در تد لاسو، و الیزابت ماس ​​در دختران درخشان، در حالی که عنوان می کند که پردرآمدترین بازیگر تلویزیون در حال حاضر جان کرازینسکی است جک رایان. (2 میلیون دلار ادعایی کراسینسکی در هر اپیزود نیز در نقش تهیه کننده اجرایی او نقش دارد، و بلونی می نویسد که کشف این دستمزدها “یک علم نادرست است.”)

بدیهی است که دستمزد زندایا به دلیل برنده شدن امی او و همچنین به دلیل شغل پر رونق او در خارج از کشور بسیار بالا است. رضایت. او یک بخش کلیدی از دو فرنچایز بزرگ هالیوود در مارول است مرد عنکبوتی و تپه، که دومی قسمت دوم خود را در نوامبر امسال منتشر خواهد کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: