گزارش شده است که فیلم بعدی «اسلحه» به کارگردانی زک کرگر، نویسنده/کارگردان «بربر» یک «حماسه وحشتناک چندگانه» شبیه به «مگنولیا» است.

زک کرگر با فیلم ترسناک بسیار خنده‌دار و اجتماعی یکی از موفقیت‌های سال 2022 را به ثمر رساند. بربر، و به وضوح صنعت فیلم توجه کرده است. مطابق با هالیوود ریپورتر، یک جنگ بزرگ مزایده بر سر پروژه بعدی او با پرداخت مبلغ هنگفتی برای حقوق فیلم بعدی او به پایان رسید. سلاح ها

جزئیات در مورد سلاح ها هرچند کم هستند THR نوشته است که “به عنوان یک حماسه ترسناک چند داستانی مرتبط و مرتبط توصیف شده است که در رگه [Paul Thomas Anderson’s] مگنولیا.”

اگر سلاح ها یک موفقیت است، وارنرز و نیو لاین امیدوارند که کرگر را به بخش عمده ای از فیلم ترسناک خود تبدیل کنند، شاید شبیه به رابطه ادامه دار جردن پیل یا جیسون بلوم با یونیورسال پیکچرز باشد. (یونیورسال قبل از اینکه بعدازظهر ۲۴ ژانویه قراردادش را به پایان برساند، یونیورسال با نیو لاین در اکران نهایی قرار داشت.) ضمانت سینما حاکی از ادامه موفقیت فیلم‌های ترسناک در باکس آفیس است، حتی در حالی که فضای فیلم هنوز تاثیرات را در نظر می‌گیرد. از جریان. در طول سال گذشته، فیلم هایی مانند نه، لبخند بزن، و M3gan بازاریابی هوشمندانه، نقدهای مثبت و سروصدای دهان به دهان را به اجرای تئاترهای بسیار موفقی رسانده اند.

در مصاحبه دسامبر 2022 با GQ، کرگر در مورد روند نوشتن خود صحبت کرد و گفت: “وقتی می نویسم، احساس می کنم به من بستگی ندارد که چه اتفاقی بیفتد، تقریبا … استیون کینگ این جمله واقعا شگفت انگیز را در مورد اینکه چگونه شما یک دیرینه شناس هستید که اسکلت دایناسور را تک به تک می کنید، دارد. و شما شکل دایناسور را نمی دانید. این همون چیزیه که من انجام می دم.” (او همچنین در بخش های استفاده نشده مصاحبه فاش کرد که بخش بزرگی از آن را نوشته است سلاح ها در طول اقامت طولانی در ساحل شرقی در خانه مدیرش.)

بربر، با بازی جورجینا کمپبل، جاستین لانگ و بیل اسکارسگارد، تا حدی از تجربه کرگر به عنوان فرزند یک الکلی و همچنین تجربه او از خواندن کتاب گاوین دی بکر الهام گرفته شده است. هدیه ترس، که اهمیت غرایز روده ای ذاتی را در بقای انسان بررسی می کند.منبع

THR فاش کرد که پیشنهادات عمده برای پروژه کرگر “دیده نشده” و قبل از اینکه پروژه به طور رسمی برای بررسی در دسترس قرار گیرد، منتشر شد. طبق گزارش‌ها، قرارداد با New Line به کرگر «هشت چهره برای نویسندگی و کارگردانی» به همراه مقدار کمی از کنترل خلاقانه قابل توجه، اعم از پخش موعود در سینما تا قسمت نهایی را شامل می‌شود. اگرچه کرگر پیش از این یک فیلم را کارگردانی کرده بود بربر، سال 2009 پلی بویکمدی محوری خانم مارس، بربری او را به عنوان یکی از هیجان انگیزترین صداهای جدید در ژانر وحشت معرفی کرد.