کید کودی می‌گوید برای او «معجزه‌ای رخ خواهد داد»

سالی پر از فراز و نشیب برای کودی بود که به خاطر بازی مشترکش در فیلم ترسناک مورد تحسین قرار گرفت. ایکس، اما در ماه جولای صحنه را در اواسط راه رولینگ لود خود ترک کرد پس از آزار و اذیت و پرتاب اشیاء توسط افراد حاضر در جمعیت. از نظر شاعرانه، کودی پس از انصراف کانیه در آخرین لحظه، به عنوان جانشین کانیه در جشنواره میامی انتخاب شده بود. کودی درخواست کنید پوشش ترویج می کند انتر کهکشانی، آلبوم جدید او و مجموعه انیمیشن نتفلیکس به همین نام که صداپیشگی جسیکا ویلیامز، تیموتی شالامه و کریستوفر ابوت را نیز در بر می گیرد.

منبع

کودی می‌گوید که نقطه عطف پس از آن اتفاق افتاد که کانیه علناً دوستی خود را با پیت دیویدسون، که اوایل سال جاری حدود 9 ماه با همسر سابق وست، کیم کارداشیان قرار داشت، اعلام کرد. “من فقط می خواستم دوستم پشتم را داشته باشد، چاقو عمیق تر می رود.” کانیه در شبکه های اجتماعی نوشت در فوریه، اعلام کرد که کودی در آن حضور نخواهد داشت دوندا 2. («حیف که نمی‌خواهم در آن حضور داشته باشم [your] آلبوم [you] دایناسور لعنتی، “کودی در نظرات پاسخ داد.)

کودی که در سال 2008 به شدت با کانیه کار کرد 808s & Heartbreak، همچنین در مورد اینکه چگونه روند همکاری آنها همیشه متقابل نبوده است، و اینکه او فکر می کند که مردم اعتبار نامتناسبی به غرب برای موفقیت اولیه او قائل هستند، ابراز کرد. من در هر یک از آلبوم های آن مرد حضور داشته ام [since they met]. او فقط روی دو تای من بوده است. کودی توضیح داد که باید چیزی به شما بگوید. “و فکر نکنید که من نپرسیدم.” (این دقیقاً درست نیست، زیرا نوازنده کلیولند در آلبوم کانیه 2019 حضور ندارد، عیسی پادشاه است، اما روح موضوع پابرجاست.)

که در یک دامنه وسیع درخواست کنید داستان جلد، کید کودی در مورد از بین رفتن رابطه خود با کانیه وست، پاسخ منفی طرفداران وست و آنچه که او به عنوان الگوی رفتاری از سوپراستار جنجالی می بیند صحبت کرد. اگرچه کودی و کانیه همیشه پس از درگیری های گذشته خود با هم آشتی کرده اند، اما این بار کودی می گوید که دوستی آنها برای همیشه به پایان رسیده است. با تمام احترام، من دریک نیستم که قرار است هفته آینده با او عکس بگیرم و دوباره با هم دوست شویم، و گوشت گاو آنها له شده است. این من نیستم. منظورم این است که می گویم. کودی گفت: من با تو تمام خواهم شد. “معجزه ای بزرگ برای من و آن مرد لازم است تا دوباره دوست شویم. من این اتفاق را نمی بینم.» (کودی از آن زمان در توییتر روشن شد که منظور او هیچ سایه ای برای دریک نبود.)

“چیز پیچیده این است که من او را دوست دارم، اما آنقدر دوستت دارم که می توانم تو را از زندگیم بیرون کنم و با الاغت تمام شوم. کودی گفت: “چون تو برای من خوب نیستی.” درخواست کنید.

کودی ادامه داد: «در طول سال‌ها تماشا کرده‌ام که بسیاری از افراد نزدیک به او توسط او در حال انجام کارهای لعنتی سوزانده می‌شوند. و سپس بر می گردند و او را می بخشند. و هیچ عواقبی ندارد تو با این مرد خوب برگشتی او این کار را بارها و بارها انجام می دهد.»

در ماه آوریل، کودی اعلام کرد که نقش او در کنار کانیه در “راک اند رول” پوشا تی آخرین همکاری او با وست خواهد بود. او در یک توییت توضیح داد این آهنگ زمانی ساخته شد که رابطه آنها بهتر بود و او به دلیل علاقه ای که به پوشا داشت اجازه انتشار آن را داد.

کودی، 38 ساله، در مورد مشکلات سلامت روان خود صحبت کرده است، اما به او گفته است درخواست کنید او در موقعیت مثبتی قرار دارد و “به هیچ چیز اجازه نمی دهد در حال حاضر موجوی من را خراب کند.” در نقطه‌ای از مقاله، به نظر می‌رسد کودی مستقیماً با وست صحبت می‌کند و می‌گوید دوستی او با دیویدسون نباید تا این حد بر روابط آنها تأثیر بگذارد و او باید با بلوغ بیشتری طلاق خود را مدیریت کند. “من از بچه های شما نیستم. من کیم نیستم فرقی نمی کند با پیت دوست باشم یا نه. کودی می‌گوید هیچ‌کدام از این مزخرفات به من ربطی نداشت. “اگر نمی توانید یک مرد بالغ باشید و با این واقعیت کنار بیایید که زن خود را از دست داده اید؟ این مشکل لعنتی من نیست.»


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: