کمد لباس اولین تور لیل ناس ایکس دارای کادوهای سفارشی و پدهای فوتبال است

و در هر صورت، پیوند آنها بسیار ساده بود: وورس گفت: “ما همیشه از طرفداران مونترو و رویکرد او به مد بودیم که تماماً متعلق به خودش است – و او قبلاً مربی بوده است و همیشه شگفت انگیز به نظر می رسد.” “مکالمات خلاقانه از آنجا شروع شد و تکامل یافت.”

لیل ناس ایکس برای اولین تور خود تمرین می کند.

توسط آرون ایدلسون برای مربی

ادغام یک برند میراثی مانند کوچ و یک گاوچران از فضای بیرونی – با آدم – منهای – حوا – در حال رقصیدن با ستاره پاپ شیطانی مانند Lil Nas X ممکن است در ابتدا یک جفت عجیب به نظر برسد. اما ناس – که خارج از صحنه با نام Montero Hill شناخته می‌شود – و کوچ با برندهای قدرتمند خود Americana مرتبط هستند.

لیل ناس ایکس، با وجود تمام چارتاپ هایش در تقریباً چهار سال از زمانی که برای اولین بار در اواخر سال 2018 «جاده شهر قدیمی» را در ساوندکلاد پست کرد، هرگز به یک تور انفرادی مناسب نرفته است – یعنی تا دیشب که اولین بار خود را آغاز کرد. زنده باد مونترو تور در دیترویت به همین مناسبت، ناس کمد لباس سفارشی خود را با خانه مد آمریکایی Coach به نمایش گذاشت. این جدیدترین برندهای مد در صف طولانی است که برای تورهای خود لباس نوازندگان مشهور می پوشند: فکر کنید هری استایلز گوچی سفارشی برای خود می پوشد. عشق در تور خرما، یا Dua Lipa در Balenciaga، Mugler و Dior سفارشی برای او نوستالژی آینده اجرا یا BTS پوشیده از دیور طراحی شده توسط کیم جونز در طول آنها خودت را دوست داشته باش: با خودت صحبت کن تور جهانی چند سال پیش

یک بیانیه مطبوعاتی مربی اشاره می کند که تور بر داستان اصلی لیل ناس ایکس متمرکز است، «از آغاز او تا نسخه کاملاً تحقق یافته خودش – داستانی که امیدواریم الهام بخش دیگران باشد. اعمال درون پرفورمنس، مونترو را در مراحل مختلف زندگی و خودشناسی، از تولد، تا کودکی، تا ظهور او به عنوان یک هنرمند، تا بیان کامل آنچه که امروز است، نشان می‌دهد. در میان آن‌ها می‌توان یک لباس فوتبال پوشیده شده با کریستال و یک لباس گلادیاتور طلاکاری شده با طرح تک‌نگار مربی، تعدادی از یک‌ها و صفرها از کد دودویی، و برخی فالوس‌های انتزاعی با ذوق را نام برد.منبع

و اگرچه ناس مانند یک تکاور افسانه‌ای روی کالسکه‌ی کوچ سوار نمی‌شد، در نهایت یک اسب چرمی با مونوگرام به او پیوست. وورس می‌گوید: «مانند مجموعه‌های من در کوچ، سبک مونترو سنگ‌های آزمایشی آشنای آمریکایی مانند لباس‌های دانشگاهی و غربی را از دیدگاه نسل جدید بررسی می‌کند. ظاهرها کدهای خانه ما را ادغام می‌کنند و ارجاعاتی به میراث آمریکایی، گذشته، حال و آینده را با حسی سیال بررسی می‌کنند تا داستان دگردیسی مونترو را روایت کنند.»

توسط آرون ایدلسون برای مربی

استوارت وورس، مدیر خلاق Coach می‌گوید: «سبک مونترو جسورانه است، و مرزها را شکسته و بالاتر از همه، اعتماد به نفس را تراوش می‌کند. GQ از طریق ایمیل. ظاهری که ما برای این تور ایجاد کردیم نه تنها از اعتماد به نفس او الهام گرفته شده است، بلکه برای بیان فصل های مختلف داستان او ساخته شده است. وورس با لیل ناس ایکس و استایلیستش هودو موسا همکاری کرد تا شش لباس سفارشی بسازد که “با ارجاعات نمادین به فرهنگ پاپ آمریکایی”، از جمله استفاده آزادانه از الگوی مونوگرام Signature این برند، کار کند. این، به ویژه، بازتاب میراث هیپ‌هاپ از لوگومانیا است، که طراح می‌گوید آن‌ها «به روش‌های غیرمنتظره‌ای در کنار هم قرار داده‌اند تا نشان دهند که چگونه مونترو به طرز خلاقانه‌ای فرهنگ پاپ آمریکا را امروز تصور می‌کند».


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: