کفش های قایق تقویت شده در حال حاضر موج هستند

جالب‌ترین کفش‌های قایق در بازار امروز بسیار متفاوت از مدل‌های قبلی‌شان به نظر می‌رسند، و کشیدن آن‌ها دیگر نیازی به سرمایه‌گذاری زودهنگام ندارد – یک جفت طناب‌های عریض مناسب فراوان است. اما اگر هنوز تا حدودی در مورد گذشته آنها محتاط هستید، ما خبرهای خوبی داریم: کفش های قایق که در اینجا در مورد آنها صحبت می کنیم حتی از شجره نامه باشگاه های کشورشان دورتر می شوند. در سال 2023، برندهای مختلف با هر شکل و اندازه، ظاهر را با زیره‌های ناهموار ترکیب می‌کنند و هیبریدی‌های دربی‌مانندی را به وجود می‌آورند که فاصله زیادی با مفاصل کف باریکی که در دانشگاه Ivy League تسلط داشتند، زمانی که دانش‌آموزان هنوز پیراهن‌های آکسفورد را به کلاس می‌پوشیدند.

اما افزودن ساده زیره‌ای با آج بلند باعث نمی‌شود که پوشیدنی آن‌ها کمتر شود. برعکس، در واقع – درست مانند نسخه‌های آبی‌رنگ بوزوهای بدبخت به نام بیف که برای دهه‌ها استفاده می‌کردند، این کفش‌های قایق‌های تقویت‌شده برای هر کاری آماده هستند: مطمئناً یک روز در دریای آزاد، اما همچنین یک قدم زدن آرام در پارک. ، حتی یک رفت و آمد دلخراش به دفتر. علاوه بر حال و هوای کاملاً آرام آنها، ظاهر سنگین‌تر آنها نیز به این معنی است که آنها خواهند بود لنگر شلوار غول پیکر شما به راحتی اینکه این شلوارها به ریشه های دریایی کفش متمایل شوند – خاکی های چین دار، شورت گورکا – یا کاملاً آنها را زیر و رو کند – جین دو زانو کوبیده، جین کراوات دار – کاملاً به شما بستگی دارد. با این حال، ما احتمالاً توصیه می‌کنیم که چینی‌های جهنمی را در خانه بگذارید. حتی کفش‌های قایق جدید نیز باعث نمی‌شوند که احساس نفرت کمتری در آنها ایجاد شود.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.



منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: