کریس پاین و پدرش رابرت پاین ثابت کردند که سیب لباس مردانه دور از درخت (کاج) نمی افتد

دوشنبه شب، کریس ساسپندری پوش، پدر پاپیون پوش خود، بازیگر رابرت پاین را همراهی کرد. چیپس-به اولین نمایش سریال جدید Apple TV+ پدر، پنج روز در یادبود. (پین بزرگ در نقش دکتر هوراس بالتز، یک پزشک قدیمی که در یک بیمارستان نیواورلئان کار می کرد در طول طوفان کاترینا بازی می کند.) و ناگهان همه چیز روشن شد: کاج ها عاشق لباس مردانه هستند!

تربیت کریس پاین در قرن بیستم هالیوود باید زمینه مناسبی برای پرورش قدردانی از لباس‌های قدیمی مردانه باشد. (مادر او بازیگر سابق گوین گیلفورد است که زمانی نقش همسر روبرت روی پرده را بازی می کرد. چیپس و در نهایت این حرفه را رها کرد و روان‌درمانگر شد.) این به سبک او ظاهر می‌شود، دوران طلایی صنعت را با لباس‌های تاکسی‌دار و آویزهای ترد، تا زمان هالیوود جدید با موهای صورت در سطح مؤلف دهه 70 و کت و شلوارهای شیاردار را در بر می‌گیرد. کمی طبیعت، کمی پرورش – یک داستان واقعی هالیوود.منبع

فریزر هریسون/گتی ایماژ

بر کسی پوشیده نیست که کریس پاین اخیراً در لباس‌های جلوی لباس‌ها به شدت عصبانی شده است. با راهنمایی خواهر وندی و نیکول فریرا، کریس خلق تبدیل به یک کمد لباس قدیمی، کلاه‌های تابستانی عجیب و غریب و هوراش‌های تند و تیز، و صاحب ریش مناسب برای فانوس دریایی شده است. نگهبان این شخصیت به قدری به او می آید که ممکن است فکر کنید که آیا او چنین بوده است یا خیر مستعد به آن حتی با آن متولد شده است.

پدر و پسر با پوشیدن دو نوع کت و شلوار سرمه ای به فرش قرمز رفتند: رابرت با ظاهری تنومند با کت سرمه ای غلیظ و شلوار آبی خاکی، که با پاپیون قرمز روشن و کت و شلوار لورو پیانا آبی اکسسوری کرد. و کریس با یک بلیزر سرمه ای تیز با دکمه های طلایی، یک پیراهن نیمه باز شده (یکی از ترفندهای جدید مورد علاقه او) و یک شلوار کمر بلند خاکستری که توسط یک جفت آویز نگه داشته شده است. آن‌ها فقط در قفل‌های روان و تا شانه‌هایشان با هم همخوانی داشتند، و به نوبه خود شواهدی را برای تصور قبلی ما ارائه می‌کردند که کریس پاین «برای رشد مو به دنیا آمده است». معلوم شد، او به نوعی بود!