کریس پاین آخر هفته را با کفش های تابستانی عالی شروع می کند

قیمت این کاسه های آسان پوش چقدر است؟ فقط 150 دلار همانطور که پاین که با یک تولید مستقل کم‌هزینه غریبه نیست، به خوبی می‌داند، شما همیشه مجبور نیستید به یک مرد کاملا ثروتمند بروید تا به سبک او دست بزنید.

لگد به صورتم بزن لطفا

آلبرت ال اورتگا / گتی ایماژ

از نظر عملی، huarache فقط یک کفش تابستانی عالی نیست: آنها یک راه حل آسان برای یکسری از مشکلات طناب زنی هستند. آن‌ها به اندازه کفش‌های کتانی معمولی نیستند، اما به لطف رویه‌های تنفس‌پذیر و زیره‌های کرپ نرم، راحت‌تر از کفش‌های کتانی هستند. این کفش‌ها از آن دسته کفش‌هایی هستند که می‌گویند شما به طور منظم تعطیلات خود را در ساحل آمالفی می‌گذرانید—و درجه اول به آنجا پرواز می‌کنید.

سپس کفش ها هستند. یک دامپزشک سبک با درجه تخصص Pine چه جفتی را با این نوع بیدار شدن تابستانی می پوشد؟ کفش های کتانی به اندازه کافی شیک نیستند. Loafers انتخاب خوبی خواهد بود، درست است، اما شاید کمی بازی شده باشد. در عوض، Pine تناسب اندام خود را با یک جفت صندل هوآراچ تقریباً مشابه با آنهایی که Nisolo می‌سازد تکمیل کرد (هنوز از برند در مورد اینکه آیا آنها دقیقاً مطابقت دارند یا خیر، اما مطمئناً به نظر می‌رسند). این رویه‌های چرمی بافت، بافت، الگو و گرمای لباس را به لباس او می‌بخشند و در نتیجه کل ظاهر را گرد می‌کنند.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: