کریستین پولیسیچ می گوید مشتاقانه منتظر رویارویی با انگلیس و هم تیمی هایش در چلسی در جام جهانی است.

به عنوان یک ستاره بین المللی فوتبال، پولیسیچ باید با سهم نسبتاً زیادی از مصدومیت های خود دست و پنجه نرم کند. یکی از طرفداران به رسانه‌های اجتماعی روی آورد تا بپرسد پولیسیک چگونه با داشتن انگشت خمیده وحشتناک کنار می‌آید. پولیسیچ اذعان می کند: «اگر به انگشتان پای من نگاه کنید، هر دو بنفش هستند. “اگر درست روی ناخن شما باشد، گاهی اوقات باید سوراخ کوچکی در ناخن شما ایجاد کنم، اجازه دهید کمی خون بیرون بیاید. تجربه وحشتناک.»

اگرچه این بازیکن بومی پنسیلوانیا در جام جهانی تیم ایالات متحده را تکرار خواهد کرد، اما شغل روزانه او با بازی برای چلسی در لندن به این معنی است که این بازیکن فوتبال مجبور خواهد شد در مقابل برخی از هم تیمی هایش در بازی انگلیس و ایالات متحده مبارزه کند. “این یک بازی بزرگ خواهد بود. من واقعا منتظر آن هستم. پولیشیچ می‌گوید: «من قبلاً مقابل انگلیس بازی کرده‌ام و قبلاً مقابل این بچه‌ها بازی کرده‌ام. شما در زمین هستید و فقط در حال رقابت هستید، بنابراین به نوعی آن را فراموش می کنید.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏پوشاک‏، ‏‏‏انسان‏، ‏‏‏‏انسان‏، ‏صورت‏، ‏کلاه‏ و ‏صورت‏‏‏
تایتان های جدید جام جهانی

هنگامی که او شطرنج آنلاین بازی نمی کند، به احتمال زیاد پولیشیچ را می توان در حال تمرین با تیم ایالات متحده برای جام جهانی 2022 آینده یافت. پولیشیچ می‌گوید: «ما با این ذهنیت برای پیروزی وارد آنجا می‌شویم. “شاید ما بالاترین شانس را نداشته باشیم و به هیچ وجه مورد علاقه‌مان نباشیم، اما ما به آنجا می‌رویم و هر چیزی را که داریم می‌دهیم و امیدوارم باعث افتخار برخی آمریکایی‌ها شویم.”

کریستین پولیسیچ نه تنها بهترین بازیکن فوتبال مردی است که کشور تا به حال تولید کرده است، بلکه یکی از بهترین های جهان نیز هست. با وجود استعدادهای بومی بیشتری که راه او را دنبال می کنند، آیا او آماده است تا مردی پیشرو باشد که فوتبال ایالات متحده منتظر او بوده است؟منبع ممکن است کریستین پولیسیچ را به عنوان جوانترین کاپیتان فوتبال ایالات متحده که ایتالیا را شکست داده یا به عنوان هافبک تهاجمی (گاهی اوقات وینگر) برای باشگاه چلسی در لیگ برتر انگلیس بشناسید. چیزی که شاید ندانید این است که هدف زندگی این ورزشکار جوان کسب رتبه 2000 در شطرنج آنلاین است. پولیسیک می‌گوید: «من عمدتاً Blitz بازی می‌کنم، که مانند شطرنج آنلاین سه دقیقه‌ای، پنج دقیقه‌ای است و امتیاز من تقریباً 1350 است. “من از زمانی که برای اولین بار شروع کردم، از 500 سالگی فاصله زیادی گرفته ام.”

از کریستین پولیسیچ گرفته تا وینیسیوس جونیور، GQ با بازیکنانی که قرار است جام جهانی 2022 را در اختیار بگیرند چک می کند.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: کاناپه، مبلمان، انسان، و صندلی راحتی
آمریکا بالاخره یک ستاره جهانی فوتبال دارد

ویدیوی کامل را اینجا ببینید >>>


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: