کارل اوربان در مورد یادگیری از آنتونی هاپکینز و “Xena: Warrior Princess”

او همچنین با برخی از مشهورترین بازیگران، نویسندگان و کارگردانان این صنعت کار کرده است که اخیراً هنگام فیلمبرداری تابستان امسال ثور: عشق و تندر. اوربان می گوید: «به یاد می آورم که یک روز سر صحنه فیلمبرداری سر کار حاضر شدم و سم نیل و آنتونی هاپکینز هستند. سام نیل یکی از بازیگرانی بود که واقعاً به من الهام بخش بازیگری شد. آمدن از نیوزلند و گرفتن یک حرفه بین المللی. آنتونی هاپکینز هم همینطور.” در حین تیراندازی پیشتازان فضادر همین حال، جی جی آبرامز اوربان را تشویق کرد تا مالکیت نقشی را که از دیفورست کلی به ارث برده بود، در اختیار بگیرد. “به عنوان یک طرفدار طولانی مدت پیشتازان فضا، دیدن مقداری قابلیت تشخیص مهم بود. به خصوص در شخصیت Bones،” Urban توضیح می دهد. “برای من این بود که گیلاس بخشی از جوهره کاری را که دیفورست کلی انجام داد و بدون تقلید به کاراکتر آغشته کرد.”

یکی دیگر از زمینه هایی که او زمان زیادی را صرف کرده است: آموزش بدلکاری، از اجرای زنده اکشن اسب ارباب حلقه ها بدلکاری خودش در جریان تعقیب و گریز ماشین برتری بورن. «آنها به من آموزش دادند تا با مرسدس G-Wagon یک دنده معکوس 180 انجام دهم. خیلی خوش گذشت. آنها در واقع به من اجازه دادند این کار را انجام دهم!» می گوید Urban. من هرگز نمی توانم به مرسدس G-Wagon یکسان نگاه کنم.منبع

اگرچه کارل اوربان ممکن است بیشتر به خاطر نقش های قدرتمندش در فیلم های پرفروش شناخته شود، این شهروند نیوزلندی با دنیای تلویزیون غریبه نیست. در واقع، این بازیگر بسیاری از اخلاق کاری خود را در برنامه تلویزیونی موفق خود مدیون است پسر ها به همکاری با لوسی لاولس در طول فیلمبرداری زنا: شاهزاده خانم جنگجو. اوربان می‌گوید: «فرصت کار با لوسی لاولس و دیدن اینکه چگونه یک نفر شماره یک کشتی را می‌راند، یک تجربه الهام‌بخش ارزشمند بود. من هنوز هم به او فکر می کنم، حتی امروز که در حال عکسبرداری هستم پسر هاو مثالی که او گذاشت. او یک زن شگفت انگیز است.”