ژاکت پشمی بعدی شما باید با انرژی عجیبی همراه باشد

ژاکت پشمی مطمئن به دلایلی یکی از اصلی‌ترین ژاکت‌های پاییزی است: وقتی نوبت به لباس‌های بیرونی می‌رسد، گزینه‌های کمی وجود دارند که برای شما دلپذیرتر باشند. اگر در حال خواندن این مطلب هستید، احتمالاً با کلاسیک‌های این ژانر آشنا هستید – لباس‌های بیرون باز، پاپ‌اورهای رنگی و زیپ‌آپ‌های سنگین‌تر با فضای جیب فراوان، نوع کت‌هایی که مورد علاقه پدران 4 Runner و دانش‌آموزان با چشم‌های گشاد هستند. اندازه گرفتن.

حتی بهتر از آن، پاسخ به سوال مطرح شده در بالا در واقع یک خبر خوب است دوفر. یک پارچه پشم گوسفند چشم نواز، راهی فوق‌العاده کارآمد برای رساندن لباس‌های روزمره شما از دنیوی به چیزهای با شکوه و جذاب است. (وقتی یکی را پوشیدید، قبلاً آن را میخکوب کرده اید.) از طرف دیگر، هیچ قانون خاصی برای پوشیدن آن وجود ندارد. به سادگی یک ژاکت پشمی را با شلوار جین و چکمه‌های پیاده‌روی ست کنید تا کمی پیتزا به غذاهای معمولی خود برای غذا خوردن بیافزایید، یا حال و هوای بیرونی آن را با چند chinos چین دار و کفش‌های لوفر پنی کمرنگ کنید. مهم نیست که چقدر وحشیانه تصمیم می گیرید با مال خود همراه شوید، در اینجا 9 نسخه تریپی، چکه ای، و بسیار انعطاف پذیر y ارائه شده است که تضمین شده است تا شما را در تمام فصل برشته نگه می دارد – و سرهای زیادی را به گردش در می آورد.

اما در چند سال گذشته، پشم گوسفندان پاپ شده اند: فروشندگان قدیمی از تقاضا برای بازگشت، سبک های ساخت ایالات متحده از امثال پاتاگونیا و The North Face، و برندهای معروف (نوعی که تئاتری روی صحنه می برند، سرمایه گذاری کرده اند. نمایش‌های باند فرودگاهی با مفهوم بالا) با مواد لوکس و انرژی طراحان، نمای ظاهری را اصلاح کرده‌اند. همه اینها این سوال را ایجاد می کند: موارد دلخواه کمپینگ فازی از اینجا به کجا می روند؟ خب، ما رسماً پاسخ را دریافت کرده‌ایم – در حال حاضر، پشم‌های لبه‌دار حتی عجیب‌تر می‌شوند و الگوهای بزرگ و جسورانه‌ای را در خود جای می‌دهند و رنگ‌های براقی که زمانی برای همتایان تابستانی خود در نظر گرفته می‌شدند.

در فصلی که سرمه ای، قهوه ای و مشکی اجتناب ناپذیر هستند، یک ظاهر چشم نواز راه آسانی برای تزریق زندگی جدید به کمد لباسی است که رنگ های تیره دارد. (آنها را به عنوان تلاقی پاییز به پیراهن کمپ تابستانی همیشه در همه جا در نظر بگیرید.) برخی، مانند کسانی که از کپیتال هستند، با استفاده از تکنیک های بافت سنتی ژاپنی و زیپ های صورتی خشخاش به قلمرو جام نزدیک می شوند، در حالی که برخی دیگر بی شرمانه از معادل های هوای گرم خود با گل های آفتابی قرض می گیرند. چاپ می کند.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: