چینی های غول پیکر پول زیادی دارند: 17 شلوار بزرگ و زیبا که در حال حاضر ارزش دلار شما را دارد

در زیر، ما 17 جفت بزرگ و زیبا را گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم سوار بر Giant Chinos Express شوید. قطار ممکن است سریع حرکت کند، اما نگران نباشید – فضای زیادی برای همه وجود دارد که سوار شوند.

شاید شنیده باشید: چینی های غول پیکر پول زیادی هستند. بسیاری از ترندها هرگز فراتر از باند فرودگاهی نیستند که آنها را به دنیا آورد، اما چینی هایی با نسبت خاصی – گاهی اوقات چین دار، اغلب با کمر بلند، اما همیشه با پاهای گشاد – در حال حاضر همه جا هستند. که مناسب است، زیرا این یک مارک تجاری استوار بود که به تسلط آنها کمک کرد. سال گذشته، Brendon Babenzien، مدیر خلاقیت مردانه J.Crew، کار خود را با یک کتاب نگاه آغاز کرد که جنجالی از پچ پچ های آنلاین را برانگیخت. جلو و مرکز؟ چینی‌های Giant Fit با دوبله‌های گستاخانه، شبحی که به دوران شکوفایی کاتالوگ این برند در دهه 90 بازمی‌گردد. وقتی چند ماه بعد اولین شلوارهای غول‌پیکر به فروشگاه‌ها راه یافت، مردم فقط آن‌ها را دوست نداشتند – آنها کاملاً موز را برای آن انتخاب کردند و یک ستاره (یا حداقل یک پرفروش شگفت‌انگیز) متولد شد.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

اکنون هر برند دیگری که ارزش وزن خود را در پارچه‌های پنبه‌ای متراکم دارد، بخشی از بازار چینی غول‌پیکر را نیز ایجاد می‌کند. که به گوش ما موسیقی است! شینیوها همیشه شلوار مردم بوده اند، یک جایگزین شلوار جین کلاسیک که به اندازه شلوارهای کت و شلوار شلوغ نیست. آنها به همان اندازه که در خشکشویی ها از روی زمین برداشته می شوند، خوب به نظر می رسند، و با کفش های کتانی پدری درشت، کفش های کفش راحتی و کفش های کوهنوردی محکم، همه با تقاضای بالا، چینی هایی با کمی (خوب، یک مقدار زیادی پارچه بیشتر دقیقاً همان چیزی است که برای متعادل کردن حجم آن نیاز دارید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: