چیس استوکس در فینال فصل سوم «Outer Banks» و چگونه چارلی ویلسون به آهنگ تم غیر رسمی بازیگران تبدیل شد

با هر بالا، یک پایین وجود دارد. یکی از دوستان خوبم جرمی پوپ گفت: هالیوود ریپورترمیزگرد بازیگران [that] او داشت با درمانگرش صحبت می کرد و آنها به او گفتند که باید زندگی خود را مانند ضربان قلب روی مانیتور ببینید. بالا و پایین به این معنی است که شما زنده هستید و اگر احساس یکنواختی داشته باشید، به این معنی است که شما صاف شده اید. و من فکر می‌کنم جان بی و هر کس در زندگی باید اوج و فرود احساسات را احساس کند تا بفهمد واقعاً چه چیزی در خانواده یا خانواده پیدا شده‌شان یا در دنیای کوچکشان که در آن زندگی می‌کنند با آنها صحبت می‌کند. جان بی 20 اپیزود آخر را صرف کرده است تا آنچه را که واقعاً به دنبالش است هدایت کند: آیا طلاست؟ آیا این ارتباط با پدرش است؟ آیا این ارتباط با دنیای اطرافش است؟منبع

من به افسانه های گمشده اعتقاد زیادی دارم و توانستم با این شخصیت ارتباط برقرار کنم و بخشی از خانواده راتلج باشم. [and] کمی در مورد دنیای آنها وسواس پیدا می کنید. گنج یابی و چیزهایی از این دست قطعاً بیش از گذشته به موضوع گفتگوی زندگی من تبدیل شده است.

سرم را تراشیدم. من این فصل را در تولد 30 سالگی ام که یک جمعه بود تمام کردم و یک شب انجام دادیم و ساعت 2:30 بامداد شنبه بسته بندی کردم. سرم را تراشیدم، فکر کنم ویدیو ساعت 2:47 بامداد بود؟ و سپس دوشنبه صبح به ونکوور رفتم تا پروژه بعدی ام را شروع کنم. بنابراین من واقعاً اصلاً از حالت فشرده خارج نشدم. من به نوعی از همه آن استفاده کردم و وارد پروژه بعدی شدم. من امیدوار بودم که بتوانم بعد از آن از فشار خارج شوم، اما چهار روز بعد از اتمام آن فیلم، رفتم و با یکی از کارگردانان محبوب من در تمام دوران، نیک کاساوتیس، که کارگردانی کرد، فیلمی ساختم. دفترچه یادداشت. من مطلقاً نمی توانستم آن را رد کنم. و بعد تمام کردم [that] چند روز قبل از کریسمس، و من مستقیماً به خانه مادرم رفتم و تا هفته دوم ژانویه در خانه او ماندم.

بیایید در مورد دیدار مجدد جان بی با پدرش صحبت کنیم. فکر می‌کنید این چیزی است که او را کامل می‌کند، اما تقریباً در چند مورد او را شکست می‌دهد، زیرا شروع به فهمیدن اینکه واقعاً پدرش کیست یا چه کسی شده است.

خیلی زود ما قوس فصل را شناختیم، [but] احتمالاً در نیمه دوم، مانند قسمت پنجم وجود دارد واقعی واقعیت این است که ما آن را کشف می کنیم. نویسندگان ما روند بسیار جالبی برای نوشتن فیلمنامه دارند. ما واقعاً نمی دانیم که فصل چگونه به پایان می رسد. ما به نوعی ایده داریم، اما برای من بیشتر در امتداد این بود: “خوب، این روی کاغذ جالب به نظر می رسد، اما چگونه می توانیم این را در زندگی واقعی انجام دهیم؟” دیدن تمام کار سختی که برای زنده شدن الدورادو، شهر طلایی در نمایش کوچک ما انجام شد، بسیار جالب است.

Pogues عادت دارند گنج را پیدا کنند و سپس گنج را از دست بدهند. آنها واقعاً به یک برد در این فصل نیاز داشتند، اما در واقع پیدا کردن الدورادو بسیار عجیب است. در چه مرحله ای در طول تولید متوجه شدید که جان ب در واقع قصد دارد به شهر طلا نگاه کند؟

لطفا کمی استراحت کنید

آیا به الدورادو اعتقاد دارید؟

بعد از پایان فصل، رفع فشار برای شما چگونه بود؟

دارم روش کار می کنم.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: