چگونه Succession ساعت‌های ایده‌آل را برای شخصیت‌های غیرمعمول غنی خود تهیه کرد

با این حال، همه بازیگران سریال به اندازه کافی خوش شانس نیستند که با یک مدیر اجرایی ریچارد میل معامله کنند. اکثر ساعت ها در جانشینی مونیکا جیکوبز، استاد پروپاقرص با دقت انتخاب شده‌اند، که با کارگردان لباس و بازیگران همکاری نزدیکی دارد تا بر روی قطعات آنها بیاید. “من دوست دارم با هر یک از بازیگران بنشینم و در مورد آنچه که آنها برای خودشان می بینند صحبت کنم و سپس آنچه را که من برای آنها انتخاب کرده ام.” او گفت درخواست کنید. با بازیگرانی که به ساعت‌ها اهمیت می‌دهند، ابتدا چند ایمیل به عقب و جلو می‌روند، و سپس ما شخصاً ملاقات می‌کنیم و در واقع همه چیز را امتحان می‌کنیم.»

لورو پیانا یک ژاکت تکی برای من فرستاد که این فصل پوشیدم و جروم مژ برای کندال و آماندا میل که شرکت ریچارد میل را اداره می‌کند یک عینک آفتابی درست کرد. [her title is brand and partnerships director]استرانگ به من ساعتی داد تا برای کندال بپوشم GQگابریلا پایلا. به همین دلیل است که استرانگ برای قسمت ماقبل آخر برنامه آماده می شد جانشینی– که در آن کندال در مراسم تشییع جنازه پدرش شرکت می کند – متوجه شد که فرصت انجام خنده دارترین کار را دارد… و از آن استفاده کرد. استرانگ آن ریچارد میل فوق الذکر را پوشیده است، ساعتی عالی برای شخصیتی که یک شهر کوچک با “خانه درختی VIP” ساخته است. تولد 40 سالگی او، در طول فصل چهارم و آخر سریال جانشینی. RM خودنمایی‌ترین ساعت‌های ورزشی جهان را می‌سازد، از نوع چیزی که در قایق بادبانی یا جت شخصی خودنمایی می‌کند. به طور طبیعی، کندال فکر می کند که این مکمل ایده آل برای لباس عزاداری مشکی او است.

برای پوشش داخلی بیشتر ساعت، Box + Papers را دریافت کنید، خبرنامه GQ که به دنیای ساعت اختصاص دارد و هر پنجشنبه به صندوق ورودی شما ارسال می‌شود. اینجا ثبت نام کنید.

جیکوبز، که می‌گفت همیشه بزرگ‌ترین مهره ساعت نبود، این کار را به‌تنهایی به تنهایی انجام نمی‌دهد. برای فصل چهارم، این سریال از دنی میلتون، سردبیر سایت واچ استفاده کرد هودینکی، برای کمک به اطلاع رسانی به ساعت ها برای شخصیت هایی مانند Cousin Greg و دو نفره روابط عمومی کارولینا و هوگو. کار میلتون روی جانشینی درباره اینکه سریال چقدر با این تصمیم‌ها برخورد جدی می‌کند، به خوبی صحبت می‌کند: او اسناد چند صفحه‌ای با جزئیات شخصیت هر شخصیت تهیه کرد و سپس فهرستی از ساعت‌های بالقوه را برای هر کدام ارائه کرد.منبع

به طور معمول، ایجاد یک لباس، به ویژه برای یک سریال درام معتبر مانند HBO جانشینی، دست های بسیاری را درگیر می کند – حتی اگر فقط برای گرفتن چیزی روی مچ یک شخصیت باشد. کارگردانان صحنه و لباس، استادان غرفه، و حتی اسناد چربی از آنها وجود دارد هودینکی ویراستاران (در ادامه در مورد آن بیشتر خواهد شد!) برای کمک به تصمیم گیری لازم است. البته مگر اینکه جرمی استرانگ باشید. از آنجا که اگر شما روش بدنام قوی هستید، به سادگی اجازه می دهید جوهر شخصیت خود کندال روی در مغز شما خیس شود تا زمانی که ساعت مچی درست به مدار شما مکیده شود.