چگونه یک شبه از شر جوش خلاص شویم

اسید سالیسیلیک با حل کردن سلول های مرده پوست و کاهش تولید مداوم چربی به باز کردن منافذ کمک می کند. مسلماً این بهترین درمان برای آکنه بزرگسالان و همچنین خلاص شدن از شر جوش های سر سیاه است، اما از نظر محلول های یک شبه، اسید سالیسیلیک یک راه حل سریع برای از بین بردن جوش های سرسفید نیز بدون نیاز به از بین بردن آنها است. این یک عنصر محبوب در بسیاری از لکه‌های جوش است، زیرا اسید سالیسیلیک می‌تواند به کاهش بدتر شدن لکه‌های کیستیک کمک کند.

در اینجا نحوه خلاص شدن از شر جوش ها در طول شب با مواد و محصولات مناسب آورده شده است.

بهترین مواد برای مبارزه با آکنه

درمان آکنه ZO Skin Health با بنزوئیل پراکسید 10%

تکه های جوش هیدروکلوئیدی خوب

بسیاری از تکه‌های جوش از علم هیدروکلوئید فوق برای قرنطینه کردن جوش و کاهش تورم استفاده می‌کنند، اما یک ماده نه چندان محرمانه مانند اسید سالیسیلیک برای کاهش تورم اضافه می‌کنند. این ماده معمولاً در داخل میکرودارت‌های کوچک قرار می‌گیرد (شما آنها را احساس نمی‌کنید)، که اجازه نفوذ به پوست را می‌دهند.

قبل از اینکه در مورد بهترین انواع محصولات ضد جوش صحبت کنیم، باید بهترین مواد را برای مبارزه با تجمع سبوم و سلول های مرده بررسی کنیم. در اینجا ترکیبات قهرمان وجود دارد که باید در ذهن خود نگه دارید.

لکه های پوستی Peace Out Skincare با اسید سالیسیلیک و ویتامین A

لوسیون شب روغن درخت چای بادی شاپمنبع

اینها بهترین نوع محصولات برای کاهش جوش در طول شب هستند که بسیاری از آنها از مواد فوق استفاده می کنند تا لک را کاهش دهند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: