چگونه یک جام رولکس را به دریک برسانیم

صاحب اصلی دیتونا و ساعت او (اکنون متعلق به دریک!).آدام گلدن

منبع

استاتن آیلند، نیویورک، 2022

تورنتو، کانادا

بنابراین، گلدن تصور کرد، میامی به تورنتو پرواز وحشتناکی نیست، به خصوص با وجود نیومن در انتهای دیگر. او تصمیم گرفته بود: «می‌خواستم ساعت را بخرم، بدون توجه به دریک چیزها».

قبل از اینکه گلدن بلیط خود را برای تورنتو رزرو کند، الف تیمی از مردم– که هویت آنها بوده است به شدت محافظت شد!-به جرالد آمروسی رسید جرالد پیترزیک «جواهرساز رسمی رولکس»، به اصطلاح ترجیحی تاج، در استاتن آیلند. آنها به دنبال یک پل نیومن دیتونا با کیفیت باورنکردنی، بهترین کیفیت ممکن بودند، زیرا می خواستند آن را برای تولد 36 سالگی دریک در ماه اکتبر به او هدیه دهند.

گلدن می‌گوید: «تقریباً آن را جدی نگرفتم زیرا عکس‌ها بسیار مزخرف بودند. “اما [Canadian jeweler’s] به من گفت: “گوش کن، او به من اجازه نمی دهد عکس های بهتری بگیرم یا آن را برای شما بفرستم.” سرانجام، گلدن توانست جواهرساز را متقاعد کند که مرد و ساعتش را به مغازه اش در تورنتو بیاورد تا بتواند چند عکس دیگر در نزدیکی پنجره ای که نور را وارد می کند جمع آوری کند. تصاویر به اندازه کافی قانع کننده بودند. گلدن می گوید: «کریستال به جهنم کوبیده شد. اما، حتی بدون کریستال خراشیده، گلدن می‌تواند بگوید: «اگر این ساعت همان چیزی باشد که من فکر می‌کنم، نمونه‌ای عالی خواهد بود».

گلدن پرواز خود را زودتر به سمت تورنتو هل داد تا دریک جعبه خالی برای باز کردن در روز تولدش نداشته باشد. او با صاحب ساعت و همسرش ملاقات کرد. گلدن می گوید: «او واقعاً یک پیرمرد شیرین بود.

آمروسی به کسی نیاز داشت که بازار پیش مالکیت را بشناسد، بنابراین به سراغ جوی کالکا رفت دیده بان مچ دست. آنها با هم تصمیم گرفتند تا قطعه ای را تهیه کنند که شایسته مردی باشد خسیسی معروف در مورد دوستی. دست دراز کردند مارکو نیکولینی و طلایی جوی می گوید: «هر دوی آنها چند گزینه داشتند. “اولین گزینه ای که آدام داشت و ما قرار بود با آن برویم، واقعا فروخته شد، و سپس آدام به طور معجزه آسایی این کانادا را بیرون کشید و ما نیاز داشتیم که عجله کنیم، عجله کنیم، عجله کنیم.”