چگونه گلن پاول سوخت جت را در صعود خود به هالیوود ریخت

امروز، او در بازی است و با انجام آن اوقات خوبی را سپری می کند. هفته آینده، والدین او به نیواورلئان خواهند آمد تا در فیلم پسرشان نقش آفرینی کنند. او همچنین به زودی با یک دوست و هم اتاقی قدیمی ملاقات خواهد کرد که زمانی که کارش در دنده اول گیر کرده بود به عنوان مدیر پاول ظاهر می شد. اینکه دوستان و خانواده‌اش در محل به ملاقات او می‌روند، یک ابزار اندازه‌گیری مفید است که نشان می‌دهد چقدر از آن روزهایی که به همان اندازه سخت کار می‌کرد، اما نتایج کمتری می‌دید فاصله گرفته است. من خوشحالم که کاری را که اکنون انجام می‌دهم، انجام می‌دهم، که بی‌وقفه است: تمام شب کار می‌کنم، بیدار می‌شوم، تمرین می‌کنم، و می‌نویسم و ​​بازنویسی می‌کنم، و همه آن را دوباره انجام می‌دهم – این عالی است، زیرا در واقع دارم می‌سازم. یک فیلم،” پاول می گوید. این اولین بار در تمام دوران حرفه‌ای من است، جایی که فکر می‌کنم این احساس را داشتم، اه لعنتی. من فکر می کنم ما این کار را انجام خواهیم داد.


او می‌داند که اکنون اکوسیستم با زمانی که با تماشای آن نمادها بزرگ می‌شد، بسیار متفاوت است. پاول می‌گوید: «همانطور که کروز به ستاره سینما تبدیل شد، نمی‌دانم هنوز هم می‌توانید این کار را انجام دهید یا خیر. مرد بارانی و متولد چهارم تیرماه” اما یکی از راه‌های پاول برای اطمینان از اینکه هالیوود به ساختن نوع فیلم‌هایی که می‌خواهد در آن باشد ادامه می‌دهد این است که خودش بیرون برود و آن فیلم‌ها را پیدا کند (و گاهی بنویسد). زمانی که برای هر دو وارد تولید شد تعلق خاطر و هیتمنپاول می‌گوید لحظه‌ای داشت که فکر می‌کرد چرا این کار را با خودم کردم؟ “من اینطور بودم، امیدوارم به اندازه کافی بازیگر خوبی باشم که بتوانم این کار را انجام دهم، زیرا یک فیلم کامل نوشتم که در آن گفتم می توانم این کار را انجام دهم.او می گوید. “این شروع به گسترش باور شما در مورد آنچه می توانید انجام دهید می شود. این ایده که شما خود را به گوشه ای بکشید به نظر من چیز سالمی است. من فقط سعی می کنم آن نوسانات سرگرم کننده و بزرگ را انجام دهم و کارهایی انجام دهم که با رفتن به سر کار اوقات خوبی داشته باشم، اما کمی هم می ترسم.”

اعتبارات تولید:
استایل شده توسط براندون تان
نظافت توسط ریاض آذر با استفاده از Dior در The Wall Group
خیاطی توسط آلبرتو ریورا در استودیو لارس نوردمنبع اگر پاول سعی می‌کند خود را بترساند، سعی می‌کند خود را عاقل نگه دارد، از مکیده شدن به «حوزه تحریف واقعیت» که هالیوود است – به همین دلیل است که او از این که حرفه‌اش قبل از بلند شدن کامل مدتی را صرف تاکسی کردن کرده است، سپاسگزار است. او می‌گوید: «بسیاری از بازیگران این لحظه را دارند که شما یک سلبریتی می‌شوید، و سپس باید استعدادهای پشت آن را کشف کنید. “من از این مزیت آهسته برخوردار بوده ام، جایی که انگار هیچ کس نمی داند من کی هستم.” البته، پاول اکنون خود را در نقطه ای می بیند که مردم انجام دادن بداند او کیست بنابراین از پاول می پرسم، اگر فردا با شما تماس گرفته شود و طرف مقابل بگوید می‌خواهیم شما را باند بسازیم یا در یک فیلم مارول قرار دهیم، چه می‌گویید؟

پاول پس از مکثی می گوید: «به دنیل کریگ فکر کنید. «دنیل کریگ است بیمار در نقش جیمز باند او کارهای جالبی با آن شخصیت انجام داد. اما از بیرون هم می توانید ببینید، آنها به او مقدار زیادی پول پیشنهاد می کنند و او می گوید من دیگر نمی توانم آن را انجام دهم. یک نقطه معینی وجود دارد که در آن معاوضه وجود دارد … تمام حرف من این است که چه چیزی باعث می شود که شما بخواهید هر روز سر کار بروید؟ حداقل در حال حاضر، او از دیدن هالیوود به عنوان یک بازی حاصل جمع صفر امتناع می ورزد. پاول می گوید: «خط پایانی وجود ندارد. “خط پایان ماندن در بازی است.”


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: