چگونه کیانو ریوز تا این حد به عضویت در فرانچایز «سریع و خشمگین» نزدیک شد


از زمان اضافه شدن The Rock به «خانواده» در سریع پنج، سریع و خشن وین دیزل، ژنرال فرنچایز، در مأموریتی بوده است تا این فرنچایز را با نام‌های بزرگ‌تر و غیرمنتظره‌تر جمع کند. در دو دهه و ده فیلم (و شمارش)، سریع universe همه را از ستارگان اکشن موفقی مانند تونی جا تا دختران افسانه ای ریتا مورنو و هلن میرن پذیرفته است. تازه منتشر شده سریع X این حرکت را حفظ می کند و بری لارسون و جیسون موموآ را به ترکیب اضافه می کند. اما یک بازیگر وجود دارد که مسلماً برای او مناسب است سریع و خشن کیانو ریوز که هرگز به خانواده دام تورتو وارد نشده است.

که در مصاحبه 22 مه با اینترتینمنت ویکلی، ریچر ستاره آلن ریچسون فاش کرد که نقشی که در آن بازی می کند سریع X در ابتدا برای ریوز در نظر گرفته شده بود. که در ایکس، ریچسون نقش ایمز را بازی می‌کند، شخصیتی که به‌عنوان رئیس آژانس مرموز جایگزین «آقای هیچ‌کس» اثر کرت راسل می‌شود. ریچسون درباره انتخاب بازیگرانش گفت: «این فقط کمی شانس و زمان خوب بود. من در حال کار بر روی فیلمی با هیلاری سوانک در وینیپگ در سرمای یخبندان بودم، و با من تماس گرفتند که همه چیز در برنامه‌های کیانو ریوز تغییر کرده است، که فکر می‌کنم در ابتدا قرار بود نقش من را بازی کند. اقدام سختی که باید دنبال کرد.»

ریچسون مانند ریوز یک A-lister نیست، اما او در حال ساخت یک رزومه اکشن قوی برای خودش است و در نقش قهرمان قهرمان در آمازون بازی می کند. ریچر سلسله. (او همچنین نقش دو ابرقهرمان را بازی کرده است – هر دو آکوامن و هاک اسمال ویل و سوپرگیرl به ترتیب). با این حال، این بازیگر به EW گفت که به دلیل کولاکی که تولید در کانادا را متوقف کرد، این نقش تقریباً دوباره بازسازی شد.

نام ریوز با آن مرتبط شده است سریع حق رای دادن برای سالها آوردن مرد پشت نئو و جان ویک به جمع، به عنوان یکی از بزرگترین کودتاهای بازیگری وین و همکار تا کنون شناخته می شود. هابز و شاو اسپین آف در سال 2019 منتشر شد، اینترتینمنت ویکلی گزارش داد برنامه‌ای برای ریوز وجود داشت که در فیلم به‌عنوان یک شرور در سایه ظاهر شود که فقط شنیده می‌شود و دیده نمی‌شود و شخصیت خود را به عنوان یک بد بزرگ آینده معرفی می‌کند. کارگردان دیوید لیچ به هالیوود ریپورتر تایید شد گفت‌وگوهایی با ریوز درباره درگیر شدن با فرنچایز انجام شده بود، اما آنها می‌خواستند اطمینان حاصل کنند که این یک بخش اساسی است، نه «فقط یک نقش بازیگری بدلکاری». (لیچ اولین فیلم را کارگردانی کرد جان ویک تولید فیلم و اجرایی سه دنباله زیر است.)

در سال 2019، سریع و خشن کریس مورگان نویسنده به Screen Rant گفت که او با ریوز ملاقات کرد به این امید که راهی برای او پیدا کند تا بخشی از فرنچایز شود. (مورگان به عنوان تهیه کننده اجرایی در X سریع، و با نگارش چندین فیلم مربوط به سال 2009 درگیر بوده است سریع و خشن.) “من می خواستم او در آن باشد سریع مورگان گفت، جهان برای مدت بسیار طولانی… سخت ترین چیز همیشه زمان و برنامه های رقابتی است و سپس طراحی چیز مناسب با هم. میل شدید من این است که او را مطمئناً وارد این فرنچایز کنم.»

پوشش نقره ای: هنوز حداقل یک فیلم دیگر در فرنچایز وجود دارد-به طور بالقوه بیشتر– به این معنی که هنوز می‌توان نقشی را برای ریوز در نظر گرفت. اما برای آنچه ارزش دارد، ریچسون، همراه با موموآ، یکی از آنهاست سریع Xچند نقطه واقعا روشن است. آنها تنها دو بازیگری هستند که به وضوح سرگرم می شوند، مناظر را می جوند و در دیالوگ هامی چشمک می زنند. یک مکان برای ریوز در میان خانواده می تواند جالب باشد، اما در مورد این شخصیت خاص، کم مطالعه بودن او غافلگیرکننده ای بوده است.منبع