چگونه کوئینتا برانسون سیتکام را نجات داد

این موفقیت غریزه او را تأیید کرد که هنوز مخاطبان زیادی برای کمدی های کمدی جذاب وجود دارد. برانسون می گوید: «مردم هنوز هم تلویزیون شبکه را تماشا می کنند. «نسل ما – که فکر می‌کند مرکز جهان است – فقط احساس کرد که چون به استریم و کابل رفته بودیم، آن شبکه باید مرده باشد. این فقط درست نبود.»

اعتبارات تولید:
عکس ها توسط تگزاس آیزایا
استایل شده توسط موبولاجی داودو
مو توسط الکساندر آرماند
آرایش توسط رنه لوئیز با استفاده از آتلیه وستمن
خیاطی توسط یلنا تراوکینا
تولید شده توسط تولیدات سدوکو
تشکر ویژه از استودیو برادران وارنرمنبع

برانسون پس از دریافت امی، در پشت صحنه مورد استقبال دوست نزدیکش آیو ادبیری، بازیگر سریال FX قرار گرفت. خرس، که قرار بود برای ارائه روی صحنه برود. ادبیری که احساس می کرد برد برانسون نشان از تغییر بزرگتری دارد، به یاد می آورد: «من فقط سرما خوردم. موانعی وجود دارد که همچنان در حال شکستن هستند. این یک الهام در این است که او کاری انجام می دهد که با چیزی که من لزوماً می خواهم برای خودم انجام دهم متفاوت است، و از جهاتی با آنچه عیسی انجام می دهم متفاوت است. [Rae] انجام داده است. همه دارند خودشان می شوند. و من فکر می‌کنم مخصوصاً برای سیاه‌پوستان – همه همیشه می‌گویند «سیاه‌ها یکپارچه نیستند» – اما مردم همچنان این را از شما می‌خواهند.»

لباس، 350 دلار، توسط Staud. عینک آفتابی، 995 دلار، توسط Jacques Marie Mage. گوشواره، 2500 دلار برای جفت، توسط دیوید یورمن.

گاهی اوقات، برانسون به این فکر می کند که آیا باید سبک مغزی تری اتخاذ کند تا نقش یک مجری برنده امی به نظر برسد. برانسون می‌گوید: «گاهی اوقات من در این پانل‌های مجری برنامه و چیزهای دیگر حضور دارم. “من می گویم، آیا باید عینک بگیرم؟” او در حال آزمایش یک جفت جدید است، اما با توجه به اینکه در حال حاضر بینایی 20/20 دارد، مشخص نیست که آیا آنها کار می کنند یا خیر. او می گوید: «من سبک خاص خود را دارم. “و من نمی‌خواهم شخصیتم را تغییر دهم تا مجری برنامه چگونه باشد.”


در ماه سپتامبر، نمایش، که مورد تحسین منتقدان و طرفداران قرار گرفت، دو جایزه امی را به خانه برد، با شریل لی رالف، که نقش یک معلم مهدکودک را بازی می کند، که بخش عمده ای از سخنرانی پذیرش خود را برای بازیگر نقش مکمل زن برجسته در یک سریال کمدی خواند و برانسون برای بازی برجسته برنده شد. نوشتن برای یک سریال کمدی برخی احساس کردند که لحظه خاص او توسط مجریان جایزه، ویل آرنت و جیمی کیمل، که کارهای طولانی‌تری انجام دادند که در آن کیمل وانمود می‌کرد که از حال رفته است، روی صحنه رفته است. بعداً همان شب، برانسون به شوخی گفت که آماده است او را مشت کند، اما او اکنون بخشنده تر است. او می گوید: “من عاشق ویل آرنت هستم و می دانم که هیچ کس نمی خواهد این را بشنود، اما جیمی نیز.” “من متوجه شدم، متوجه شدم که در تلویزیون چگونه به نظر می رسید. من آن را دریافت می کنم. و یک بار دیگر، این مثال دیگری بود از اینکه چگونه نمی توانید نحوه انجام یا درک کارها را کنترل کنید. من به هیچ کدام از اینها فکر نمی کردم. فکر می‌کردم، خدای من، باورم نمی‌شود که بتوانم روی صحنه بروم و جایزه بگیرم. خیلی سورئال بود خیلی سورئال بود.»


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: