منبع

هنگامی که سباستین هانت و دیلن ریچاردز در سال 2020 استودیوی کامل را راه اندازی کردند، برند خود را بر روی یک محصول به اشتراک گذاشتند: یک ژاکت پف دار، با اندازه های بسیار بالا و به همان اندازه بر روی کمر. چند سال پیش، طراحان جوان با رزومه‌های مشابه – کنسرت‌های استایل‌سازی برای جاستین بیبر، کار در پشت صحنه در Yeezy – ممکن است با کاشت یک چهره‌ی مشهور با یک سه‌راه گرافیکی یا انتشار تعداد محدودی از عرق‌های سنگین لوگو، سر و صدای زیادی به پا کنند. . اما برای بیست و چندمین بومی نیوزلند، یک پفک غول‌پیکر فاقد هرگونه نام تجاری آشکار، مانند یک نقطه شروع طبیعی احساس می‌شد.

کل جلیقه روبالشی خاکستری استودیو

آنها توضیح می‌دهند: «پفی‌ها در کمد لباس‌های هر دوی ما یک عنصر اصلی بودند، و تناسبات و شبح طراحی ما باعث شد مطمئن باشیم که آنها به تنهایی محکم خواهند ماند.» زمان بندی نیز کمک کرد. در آن زمان، ژاکت‌های پفکی به خودی خود تبدیل به نماد وضعیت شده بودند و توسط برچسب‌های لوکسی مانند Moncler و متخصصان قطب شمال مانند Canada Goose به هزاران دلار فروخته می‌شدند. اما تعداد کمی از رقبا موفق به جذب آن نوع از علاقه مندان به مد جوان و فوق العاده آنلاین شده اند که اکثر مشتریان کل استودیو را تشکیل می دهند. از همان ابتدا، ژاکت‌های این برند با استعدادی سبک برای دراماتیک و درک بصری طومار بی‌نهایت طراحی شدند. در اینستاگرام، جایی که رنگ‌های تند و تناسب مجسمه‌ای آنهاست فورا قابل تشخیص است، آنها دو بعدی بودن برنامه را به نقطه شکست خود سوق می دهند.

هانت و ریچاردز در نوجوانی در Tumblr با هم آشنا شدند و آنها به شدت با هزینه های گزاف لباس های لوکس هماهنگ هستند. قبل از اینکه برندی را به اشتراک بگذارند، مسئولیت کمد لباس خود را بر عهده داشتند و منابع خود را برای خرید لباس هایی که به تنهایی قادر به خرید آن نبودند، ترکیب کردند. (در یک زوم چند هفته پیش، آنها با علاقه به یاد می آورند که در مورد اینکه چه کسی باید چه چیزی را پست کند، بحث می کردند.)

کل استودیو Brown Soa Down کت

چند ماه پیش، Entire Studios آخرین کمپین خود را بر روی بیلبوردهای سی و شش مکان در نیوزلند رونمایی کرد. پافرهای هانت و ریچاردز اکنون در میان ابرها نشسته‌اند و بر فراز کشور خود با منظره‌ای از جایی که همه چیز از کجا شروع شد، خودنمایی می‌کنند. اما این دو راضی نیستند. هنوز کار برای انجام وجود دارد یک خط انحصاری از کالاهای چرمی گیاهی به زودی عرضه می شود، شلوار جین بعدی است، و به گفته هانت، چشم اندازهای آن ها از قبل در گچ کاری بیلبوردهای تبلیغاتی خود در شهر دیگری است. “من مشتاقانه منتظر روزی هستم که در بلوار سانست یکی داشته باشیم.”