چگونه پرکننده های تزریقی به بزرگترین چیز در بزرگ کردن آلت تناسلی تبدیل شدند؟

او مردی را به یاد می آورد که مدتی قبل از اینکه همسرش او را تشویق به گاز گرفتن گلوله کند، این روش را در نظر گرفته بود. او به او گفت که در حالی که کاملاً راضی است، یک کار سینه پیدا کرده است. در همین راستا، اگر می‌خواست برای بهبودی خود آمپول آلت تناسلی انجام دهد، باید این کار را انجام دهد. زاراگا گفت: «من شش سرنگ به او تزریق کردم، و او یک ماه بعد برمی‌گردد و می‌گوید: «سال‌هاست که با همسرم این‌قدر رابطه جنسی نداشته‌ام. او نتیجه را به قدری دوست داشت که از من می‌خواهد شش عدد دیگر بگیرم.»

جیسون به من گفت که در اولین ملاقاتش عصبی بود، اما با این وجود 12000 دلار بابت تزریق کم کرد. او گفت: “من عموماً فردی محجوب هستم، بنابراین می توانید تصور کنید که بحث در مورد قسمت های خصوصی به اندازه کافی دشوار است.” اما پایین کشیدن شلوار و گفتن «هی، من می‌خواهم سعی کنم این را بهتر کنم» واقعاً می‌تواند یک چیز دلهره‌آور باشد.»

اما ناگفته نماند که مزایا اغلب برای وضعیت ذهنی گیرنده است. گویای این است که شفر گفته است که تعداد زیادی از افراد را دیده است که کاملاً با استعداد هستند که می‌خواهند خود را تقویت کنند.

در فورت لادردیل، فلوریدا، متخصص پوست دکتر متیو زاراگا روشی مشابه را به نام Z Roc Hard. این یک درمان جامع‌تر آلت تناسلی است که علاوه بر پرکننده‌های پوستی، شامل درمان دو چانه Kybella برای شکستن چربی‌های فوق شرمگاهی در ناحیه تناسلی است (که می‌تواند ظاهری کوچک به آلت تناسلی بدهد). تزریق پلاسمای غنی از پلاکت به شفت که می تواند عروق و حساسیت را افزایش دهد. و بوتاکس در بیضه ها برای ظاهری صاف تر و بزرگ تر. در حالی که کل شبنگ تا 18000 دلار هزینه دارد، زاراگا هنوز هم پسرانی دارد که از سراسر کشور برای قرار ملاقات حضور دارند.

شاید بتوان حدس زد که آمپول آلت تناسلی فقط برای مردان مجرد است، اما ویلیام (نام واقعی او نیست) در طول یک جدایی کوتاه مدت از همسرش آمپول دریافت کرد و حالا که آنها آشتی کرده‌اند، دوباره به دنبال این است. در حالی که او ممکن است آنها را در یک دوره کم دریافت کرده باشد، او متوجه شد که آنها تجربه نزدیکی او و همسرش را افزایش می دهند. البته دور بیشتر به معنای اصطکاک بیشتر است، و او گفت که این حس برای او عالی است – این که فیلر احساس می کند آلت تناسلی او در یک ماده ژله مانند پیچیده شده است. او به من گفت: «توضیح دادن آن سخت است. “فقط احساس بهتری دارد.”

او گفت که نتیجه به خودی خود صحبت می کند: “نه تنها رابطه جنسی از نظر فیزیکی بهتر است، بلکه به دلیل اعتماد به نفس به دست آمده، هیجان اطراف آن افزایش می یابد.” به نظر می رسد که در واقع می توانید انرژی دیک بزرگی بخرید: “این در حال راه رفتن با این دیک جدید و سنگین است که واقعاً احساس شگفت انگیزی دارد.”

او گفت: “ببین، من ستاره های پورن دارم که مانند اسب هستند.” “و حتی آنها بیشتر می خواهند.”منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: