چگونه وینس استیپلز و دومینیک فیک تهیه کننده کنی بیتس در مرکز صحنه حضور یافتند

کلاه، 40 دلار، توسط خالکوبی خیابان اسمیت. تی شرت، 230 دلار، توسط Bode. ژاکت، 665 دلار، و شلوار، 495 دلار، توسط Ghaia Cashmere. کفش های نایک.

زمانی که هودریچ پابلو خوان، خواننده رپ آتلانتا، نه تنها با او در این فیلم جذاب کار کرد، مومنتوم به سمت کنی حرکت کرد. جنوب تاریک mixtape، اما اصرار داشت که کنی بالاترین صورت حساب را به اشتراک بگذارد. («پابلو واقعاً گفت: «نام تو را روی جلد می‌گذارم. پارک جنوبی که کنی روی جلد می پوشد. پابلو و کنی خواهند بود.» او به یاد می آورد. دوست و مدیر کنی، مایک پاور، متوجه شد که این پروژه های مشترک راه موثرتری برای معرفی نام او نسبت به قرار دادن پراکنده در آلبوم های لیبل های اصلی هستند و به کنی اجازه دادند. سطح نادری از کنترل خلاق و ورودی.منبع

اثربخشی کنی در پخش نوشیدنی با کافئین بالا به علاقمندان به موسیقی حاکی از محبوبیت منحصر به فرد اوست. در این زمانه‌های تفرقه‌انگیز، تهیه‌کننده 31 ساله، با نام کنت چارلز بلوم سوم، به یک نقطه توافق نادر تبدیل شده است، و موسیقی فوق‌العاده‌ای را با دل‌خراش‌های Gen Z (جوجی، دومینیک فیک، عمر آپولو)، عزیزان منتقد رپ (وینس استیپلز) ساخته است. ، فردی گیبز، ریکو ناستی)، و تعداد فزاینده ای از بازیگران راک و پاپ (IDLES، FKA Twigs، Benee). او بیش از شش فوت قد دارد و بازوهایش با خالکوبی های متمایز پوشیده شده است، از جمله خالکوبی اخیر لویی کنی در مکالمه گرما و نبوغی را از خود ساطع می کند که به راحتی می توان هنرمندان انرژی زا را در یک جلسه استودیو به تصویر کشید. مطمئناً حس جلایی در کنی وجود دارد، اما به نظر می‌رسد که تجلی ارگانیکی از شخصیت ذاتاً خوش‌بین او است، برخلاف شخصیتی ساخته‌شده.

در حال حاضر، به نظر دیوانه‌وار نیست، اما در سال 2018، سوخت دوچرخه‌سواری کوهستان بود. هیچ کس تا به حال در هیچ استودیویی از یربا استفاده نکرد.» او در مورد چای گیاهی تقویت کننده انرژی می گوید. اما کنی سال‌هاست که عاشق این چیزها بوده و دوستان نوازنده‌اش را در طول جلسات به آن تبدیل کرده است. “من خیلی آن را مینوشیدم. کهلانی آن را روی سوار خود گذاشت، من در یک جلسه Schoolboy Q بودم و تیزر آلبوم او یربا قوطی من را در آن داشت. اسمینو شروع به نوشیدن آن کرد و لباس هایش را با آن ست کرد. من تمام این اعتبار را می پذیرم.»

کنی که اصالتاً اهل گرینویچ، کانکتیکات بود، ابتدا در انتهای رونق EDM به بدنامی دست یافت. به عنوان بخشی از LOUDPVCK مورد علاقه مدار جشنواره، او نمایش های برجسته ای مانند Lollapalooza را اجرا کرد، یک EP منتشر کرد، و آهنگ های موفق The Chainsmokers را ریمیکس کرد. در طول اجرای این گروه از سال 2012 تا 2017، او تعدادی آهنگ هیپ هاپ برای Smoke DZA، Schoolboy Q و Ab-Soul تولید کرد، اما اعتراف کرد که احساس می کرد لحظه ای را از دست داده است که این دو از هم پاشیدند.

کنی بیتز کلاه های زیادی بر سر دارد. او یک تهیه کننده مورد تقاضا، چند ژانر، یک نوازنده چند ساز با استعداد، و از چند هفته پیش، یک هنرمند انفرادی مورد تحسین منتقدان با اولین آلبوم است. لویی این یک ادای احترام پیچیده به پدرش است. اما ستاره موسیقی همچنین به عنوان موثرترین فروشنده جهان برای yerba mate شناخته می شود.

فکر می‌کنم در 25 سالگی به نقطه‌ای رسیدم که می‌گفتم «لعنت شدم، تمام شد». من هنوز آن را نساخته ام، آهنگ بزرگی نداشته ام. من یکی انجام دادم کندریک ضرب و شتم وقتی 19 ساله بودم و این اوج من بود.» او می گوید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: