چگونه نپوشیدن پیراهن به حرکت سال به سبک سلبریتی ها تبدیل شد

بدون پیراهن رفتن به نظر یک فرآیند دو مرحله‌ای ساده است – حذف پیراهن، مهمانی – اما هیچ مانور سطح بالا بدون کتاب راهنما نیست. بارنت یک ژاکت با اوج را ترجیح می دهد، به جای بریدگی، برگردان. او می‌گوید: «یک یقه‌برگردان بسیار رسمی‌تر و رسمی‌تر به نظر می‌رسد.» بنابراین، در کنار هم قرار گرفتن این کت و شلوار رسمی‌تر و مناسب‌تر است و پس از آن پوست برهنه‌ای دارید. تناسب در اینجا نیز اهمیت دارد. بارنت گفت: کت و شلوار تک سینه باید دکمه‌ها و دوخت داشته باشد – «مانند کت و شلوار که روی بدن شما نقاشی شده است» – اما تناسب اندام بزرگ نیازی به بدون پیراهن و بدون دکمه دارد. او توضیح داد: «بدن شما باید مانند آثار هنری باشد.

همچنین، آیا فکر کرده‌اید که در حال حاضر همیشه گرم است و امواج گرمایی رکوردشکنی در سراسر جهان رخ می‌دهد؟ با نگاهی به بحران آب و هوایی که به سرعت در حال تشدید شدن است، بدون پیراهن رفتن بسیار منطقی به نظر می رسد. بارنت گفت وید از هر فرصتی برای پوشیدن پیراهن استفاده نمی کند، به خصوص اگر بیرون هوا گرم باشد. برای بارنت و وید، پیراهن بدون کت و شلوار یک راه عالی برای رسیدن به حد وسط بین رسمی بودن، کاربردی بودن و استایل استایل است.

البته، این نیست فقط در مورد آونگ روند از آنجایی که مد به سمت عجیب ترین و لذت بخش ترین حالت خود قدم برمی دارد، چیزهای کمی بیشتر از بی پیراهن رفتن روی فرش قرمز احساس بی خیالی می کنند. این مورد برای مارته بود. وقتی آلن سوریل، هماهنگ‌کننده ارتباطات دوزبانه متس (و صاحب سبک در یک لحظه) یک شماره تام فورد را با یک تغییر پیشنهاد داد، صبح را صرف تلاش کرده بود و نتوانسته بود نگاه ESPY خود را ثابت کند. “[He]مارته در ایمیلی نوشت. “من گرم شدم [to] ایده به سرعت گاهی اوقات شما فقط سرگرم می شوید و در چنین رویدادی خود را نشان می دهید.”

مهم نیست که چقدر از قوانین پیروی می کنید، بدون پیراهن زیر ژاکت احتمالاً چیزی نیست که فرد روزمره آن را امتحان کند. تصور کنید که در عروسی کراوات مشکی دوست خود بدون پیراهن حاضر شده اید و سعی می کنید توضیح دهید که در واقع سرد است زیرا دوخت و دکمه های آن بسته شده است. اما بدون پیراهن رفتن به راهی قابل اعتماد برای افراد مشهور تبدیل شده است، که دائماً در یک بازی تند و تیز بازی می کنند تا از رقابت پیشی بگیرند – نقطه پایانی منطقی در رقابت برای برجسته شدن. تصور اینکه بیانیه ای بهتر برای لحظات بزرگ ساخته شود، سخت است. همانطور که مارته در مورد بدون پیراهن رفتن گفت: “می دانستم که این ظاهر فرش قرمز است.”منبع

Starling Marte در بازی All Star MLB

راب ترینگالی/گتی ایماژ

دلیل این همه سینه برهنه، حداقل به گفته بارنت، استایلیست وید، عمیق نیست. او ظاهر بدون پیراهن را یک نقطه طبیعی در چرخش چرخه ای لباس مردانه می داند. بعد از اینکه چوگان در اواسط دهه 2010 روی دکمه های چوگان چسبانده شد، کراوات بادی و یقه های یقه اسکی در اواسط دهه 2010 جا افتاد، ما روند مد را به سمت مخالف این طیف تغییر دادیم. “این فقط بخشی از مد است که در آن مانند “ما به اندازه کافی خورده ایم.” بارنت گفت: حالا ما به سمت افراط دیگر می رویم. چیزی که با چیزی که او آن را «شکل مرد» نامید آغاز شد – پیراهنی که دکمه‌های آن را تا عمق آشکار باز می‌کردند – به طور کلی به کنار زدن پیراهن تبدیل شد.