چگونه موهای چرب را برطرف کنیم: 5 روش برای رفع موهای چرب

مطمئن شوید که پوست سر را با شامپوی خشک خود هدف قرار دهید، نه خود موها را.

منبع نه، این یک روش تهاجمی منفعلانه نیست که به شما بگوییم موهایتان را بیشتر بشویید. بلکه باید روی فرکانس بهینه تری کار کنید (خواه این به معنای شستن موهایتان بیشتر یا کمتر از حد معمول باشد). لکه شیرین شامپو برای اکثر آقایان هر روز سوم یا چهارم است، گاهی اوقات کمتر.

بنابراین، با شامپو کردن یک روز در میان شروع کنید و از هر گونه چربی روز دوم استفاده کنید. و اگر هنوز در پیمایش آن فضا مشکل دارید…

2. شامپو خشک را در نظر بگیرید

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏‏آلومینیوم‏‏ و ‏ بطری‏

شامپوهای خشک تمایل دارند بین شامپوهای حمام معمولی «زمان بخرند»، اما هرگز نباید جایگزین عمل واقعی شستن موهایتان شوند، زیرا خود آن پودر می تواند روی پوست سر جمع شود. (همچنین باید شسته شود.) بنابراین توصیه ما این است که از محصولات شامپو خشک در روز قبل از شامپو زدن استفاده کنید. این یا یک روز در میان یا هر روز سوم است – و بنابراین، فرکانس با دفعات شامپوی شما نیز مطابقت دارد.

اولین چیزی که در مورد نحوه رفع موهای چرب فکر می کنید این است که موهای سالم یعنی داشتن مقداری درخشش طبیعی نور را جذب می کند، حجم و بدن موهای شما را به نمایش می گذارد. اما می‌تواند از آن موقعیت‌های “خیلی خوب” باشد، زمانی که موهای شما ریزش می‌کند هم براق این معمولاً به دلیل تولید بیش از حد سبوم در پوست سر ایجاد می‌شود، که سپس از طریق تارهای شما حرکت می‌کند و باعث می‌شود کمی چرب به نظر برسید.

ایده در اینجا این است که افرادی که شامپو می کنند هر روز اغلب پوست سر را برای تولید بیش از حد سبوم در واکنش به خشک شدن مداوم “آموزش” می دهد. بنابراین، با شامپو زدن کمی کمتر، می‌توانید به نوبه خود پوست سر را طوری تمرین دهید که روغن کمتری تولید کند و بین شستشوها فاصله بیشتری داشته باشد (که به نفع خود رشته‌ها است، زیرا روغن‌های ضروری را از بین نمی‌برند).

موم حالت دهنده شامپو خشک Hanz de Fuko

3. از استایلرهای مات و مبتنی بر آب استفاده کنید


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: