چگونه ریش خود را برای حداکثر خوش تیپ فرم دهید

شکل صورت شما – گردی، مربعی بودن، طول و زوایای آن – عامل مهمی است که در آن مدل ریش شما را بیشتر تملق می کند. برای مثال، صورت بلند و باریک از داشتن ریش بلند و نازک سودی نخواهد داشت. شما می خواهید طول خود را با ریش پرتر و پهن تر کامل کنید – این هندسه است.

نکته: تا زمانی که فقط با وزنه های مختلف در اطراف صورت خود بازی می کنید، حتی ممکن است نیازی به انجام هیچ گونه مدیریت محیطی نداشته باشید.

با حسن نیت از Getty Imagesمنبع

فیلیپس نورلکو مولتی گرومر

کوتاه کردن یقه ریش

همه چیز را در مورد دستورالعمل های ما برای فرم صورت و فرم دادن به ریش بخوانید.


چگونه به ریش خود فرم دهید

مگر اینکه موهای زیر چانه خود را از بین ببرید، یقه ریش تقریباً برای همه پسرها باید در یک مکان قفل شود: شکل U را تصور کنید که از پشت هر گوش شروع می شود (از استخوان فک) و به پایین می رود. یک نقطه روی گردنت این نقطه را می توان با کنار هم قرار دادن انگشت اشاره گر و وسط خود، سپس قرار دادن آنها در بالای سیب آدم مشخص کرد. باید حدود یک و نیم اینچ بالای دستگیره قرار گیرد، جایی که پایه “U” فرود می آید. همه چیزهای زیر و پشت این U را بتراشید یا کوتاه کنید. این یقه ریش شماست.

فرقی نمی‌کند شما از آن دسته افرادی هستید که می‌توانید در عرض یک هفته ریش پرپشتی داشته باشید یا در تلاش هستید تا سبیل‌های خود را به موهای چانه‌تان برسانید، راهی وجود دارد که می‌توانید هر موقعیت موی صورت را در آن‌جا به بهترین شکل نشان دهید.

1. با تنظیمات بزرگتر شروع کنید و به عقب کار کنید

برای به دست آوردن شکل مورد نظر، باید اصلاح کنید و اصلاح کنید.

دستگاه اصلاح ریش را تقویت کنید، اما فوراً به سراغ کوتاه ترین محافظ نروید، به خصوص اگر این اولین تلاش شما برای یک سبک جدید است. دلیلش این است که نمی‌توانید یک استایل خیلی کوتاه را لغو کنید. یک یا دو مرتبه طول می کشد تا بتوانید با جذاب ترین طول ها آشنا شوید، و اگر به تدریج آن را کوتاه کنید تا زمانی که به نقطه شیرین برخورد کنید، این کار بسیار آسان تر خواهد بود.

بسیاری از ما موهای صورت با رنگ های متفاوت نسبت به موهای سرمان می رویم. برای مثال، من موهای قهوه‌ای دارم، اما سبیل‌های سبیل و چانه‌ام حدود 3 درجه روشن‌تر از گونه‌ها و موهای سرم می‌شوند. بسیاری از آنها فقط به صورت مستقیم شفاف هستند. من دوست دارم مقداری رنگ ریش را آماده نگه دارم، برای آن لحظات می خواهم با رنگ آن هماهنگ باشم. این نه تنها طبیعی به نظر می رسد، بلکه باعث می شود سبیل و چانه من نیز پنج برابر پرتر به نظر برسد.

باز هم، این به اولویت بستگی دارد و بر اساس جایی که خطوط طبیعی گونه شما متوقف می شود، تراکم سبیل های شما و استایلی که انتخاب کرده اید تغییر می کند. اگر در طرف پراکنده هستید، فقط ولگردها را از بین ببرید و خطوط طبیعی خود را در آغوش بگیرید. اگر به خصوص پرپشت و پرخوش هستید، ممکن است لازم باشد از دستگاه اصلاح ریش خود استفاده کنید تا کمی باریک شود.


چند مدل ریش که باید امتحان کنید

کوتاه کردن خطوط گونه

3. رنگ موی صورت را در نظر بگیرید – اما فقط گاهی

شما باید بدانید که مرزهای ریش خود را کجا بکشید، یعنی اطراف گونه ها و یقه. برخی از استایل‌ها همچنین به طرح‌های برجسته در اطراف چانه، سبیل و گونه‌ها نیز نیاز دارند. همه چیز به ترجیح و سبک خلاصه می شود. صرف نظر از این، می‌توانید از موبر در پایین‌ترین حالت خود (بدون محافظ) استفاده کنید تا تمام راه را تا سطح پوست کوتاه کنید. حتی می توانید از یک تیغ برقی یا تیغ دستی برای تمیزترین اثر استفاده کنید. من متوجه شدم که جزئیات محیط با یک ماشین اصلاح بدون محافظ آسان تر است، زیرا امکان دقت بیشتر را فراهم می کند. بهتر است از یکی با سر جزئیات قابل تعویض (و ریش تراش) مانند Multigroom Philips Norelco استفاده کنید.