چگونه رایان رینولدز در «ددپول» به شکل ابرقهرمانی درآمد

این به لطف مربی مشهور و کارآفرین تناسب اندام (و اکنون لومن سفیر) دون سالادینو که رایان رینولدز توانسته است “ابر” را در ابرقهرمان قرار دهد. از قضا، آنها برای اولین بار 14 سال پیش از طریق جکمن معرفی شدند و از آن زمان تاکنون روی پروژه های متعددی با هم کار کرده اند.

بازگشت به حرکت، هر تمرین با شل شدن و فوم کردن شروع می شود. سالادینو می گوید: «همه چیز در مورد یک گرم کردن پویا بود. ما ممکن است با آویزان شدن از یک میله کششی، با چند چرخش قفسه سینه، اکستنشن قفسه سینه او را تمیز کنیم.»

سالادینو درباره اولین ملاقات خود با رینولدز می گوید: «ما به تازگی موفق شدیم، اهداف تناسب اندام بسیار مشابهی داشتیم و چشم انداز تناسب اندام مشابهی داشتیم. ما حتی تیپ های بدنی مشابهی داشتیم!

ماموریت

سالادینو می‌گوید برای دستیابی به این تناسب اندام همه جانبه، تأکید بر «تقریباً تلاش برای تبدیل شدن به آن شخص بود. برای انجام این کار، باید مالکیت فرآیند را در دست بگیرید. هر جا که بتوانیم آن ساعت‌ها را در باشگاه بگذاریم و آن زمان را به تغذیه اختصاص دهیم.»

برخلاف CGI-heavy فانوس سبزرینولدز می‌خواست ددپول احساس واقعی بودن کند، که واقعاً به این معنی بود احساس نقش، از نظر فیزیکی در حالی که بیشتر بازیگران برای یک روز مشخص کار می کنند که در صحنه فیلمبرداری بدون پیراهن خواهند بود، رینولدز می خواست در تمام مدت در بهترین حالت خود باقی بماند تا واقعاً به او کمک کند تا در نقش زندگی کند.

وقتی صحبت از مجسمه سازی یک بدن ابرقهرمانی می شود، اصل اصلی سالادینو حرکت است.

به عبارت دیگر، مانند خود ددپول، شیطون بسیار شدید شد.

مبارزه با آن

سالادینو روند کمک به بازیگر را در حرکت هر چه موثرتر به نخ دندان کشیدن تشبیه می کند. او می‌گوید: «ما به صورت بخش به بدن او نگاه می‌کنیم و فقط سعی می‌کنیم آن را چرب کنیم. زمانی که از نخ دندان استفاده می کنید، فقط از صاف بودن و تمیز بودن آن مطمئن می شوید. مثلاً می‌خواهم مطمئن شوم که مفاصلش واقعاً نخ دندان کشیده شده‌اند. بنابراین، مثل این است که در اوایل تمرکز شماره یک.»منبع

طرفداران MCU در اوایل سال جاری هنگامی که اخباری مبنی بر بازگشت رایان رینولدز برای سومین فیلم ددپول منتشر شد، خوشحال شدند، بلکه ولورین قبلا بازنشسته هیو جکمن نیز به او خواهد پیوست. آینده ددپول 3 بر اساس گزارش‌ها، هر دو شخصیت از طریق برخی از جنجال‌های چندجهانی وارد تداوم اصلی سینمایی مارول خواهند شد. در مجموع، به نظر می رسد بسیار عالی است.

سالادینو می گوید: «من واقعاً به آن احترام می گذاشتم. “برای ددپول، زیر کت و شلوار، بدن او باورنکردنی به نظر می رسد، اما اینطور نیست که او تمام فیلم بدون پیراهن باشد.

اما برای قدردانی از جفت شدن نیازی نیست که یک کمیک باشید. جکمن و رینولدز هر دو به طرز بدنامی انباشته شده‌اند و روبه‌روی ماهیچه‌ای گریزناپذیر خود را به هیجان‌انگیزترین فیلم باشگاه بدنسازی پس از آن تبدیل کرده‌اند. مصرف کنندگان.

سالادینو می‌گوید: «من هرگز فقط بدنسازی مستقیم انجام نمی‌دهم، زیرا او باید بسیاری از شیرین کاری‌های خودش را انجام دهد. با کاتانا، یا فقط بالا بردن بازوهایتان روی سرتان. برای صحنه های مبارزه رینولدز در سه فیلم ددپول، مهم بود که او بتواند مانند یک ورزشکار حرکت کند.

همچنین برای حفظ شکل متقارن و جلوگیری از تغییر بیش از حد تیپ بدنش در طول فیلمبرداری، رویکردی آهسته و سنجیده به تمریناتش بسیار مهم بود. ” [Deadpool] سالادینو توضیح می‌دهد که کت و شلوار بسیار تنگ است. خیلی بزرگ شوید یا خیلی وزن کم کنید و رینولدز به سادگی در کت و شلوار نمی گنجد.