چگونه در کن شلوارک مانند A-Lister بپوشیم

پیراهن کلاسیک سبک وزن

کراوات گرافیکی سیاه و سفید Comme Des Garcons Homme Deux

تندرها جوراب های راه راه کنار اقیانوس را دوست دارندمنبع

کلاه سطلی قلاب بافی دستی راهرو

قبلاً به حال و هوای خود رسیده‌اید، اما مطمئن نیستید که آب آن را از بین ببرید؟ شما انجام می دهید—و برای انجام آن نیازی به نمایه IMDb ندارید. (هر چند یک کت کت و شلوار تیغی همیشه کمک می کند.) پس سوال این نیست که اگر شما باید یک جفت را در چرخش خود بگنجانید، اما چگونه. خوشبختانه، دوستان شما در GQ Recommends در این مورد هستند. در زیر، ما مجموعه‌ای از ایده‌های لباسی که نمی‌توان از دست داد گردآوری کرده‌ایم که به وفور الهام‌بخش هستند، دلیل این امر این است که باید در همین لحظه یک جفت شورت شیک جهنمی را بپوشید.

برای سگ مخزن مد و آگاه

صندل La Botte Gardiane “Jerome”.

شورت سرآستین خاکستری تام براون

عینک آفتابی تیتانیومی با فریم دیتا Dita Eyewear meta-evo

برای افراد 9 به 5 که نیاز به Log Off دارند

کت شلوار پشمی ملانژ باریک COS

تاپ های مولتی پانک کتان کلاسیک Calvin Klein

کفش 3 چشمی “گیبسون” Solovair

پیراهن چوگان یقه Madewell Johnny

جلیقه ژاکت کشمیری آجدار Stòffa

ما به شما اجازه می‌دهیم شلوارک بپوشید، قبلاً کمی بدبین بود. این روزها، بیشتر شلوارهای مورد علاقه شما به راحتی در فرم های آماده تابستانی در دسترس هستند: لباس های خاکی، عرق، جهنمی، حتی شلوار جین. و با این حال، نوع خاصی از شلوارهای سرمایه‌دار-T در سرتاسر باند فرودگاه – و در قفسه‌های برند محلی بزرگ‌باکس شما – این فصل تا به حال چیزی شبیه به همتایان در هوای گرم نداشته است. در سال 2023، گروه رو به رشدی از برندهای پوشاک مردانه شلوغ و شلوغ، شلوارک‌های متناسب با هر شکل و اندازه‌ای را انتخاب می‌کنند، نه لحظه‌ای خیلی زود.

یاقوت کبود بلوو برنهام و گردنبند طلای 9 عیار

شلوار راه راه کمربند ساکای

وارد دوران کثافت خود می شود، بیننده شلوار کوتاه فقط احساس خوبی داشته باشید – مخصوصاً وقتی که آنها با حسن نیت تام براون، پادشاه حاکم آمریکاییانای با شکوه و وحشت آمده می آیند. فیلمنامه را با کنار گذاشتن ژاکت همسان به طور کلی برگردانید، و سپس با یک تی شرت سفید شفاف، یک جلیقه ژاکت ساخته شده از مخملی ترین ترمه روی این سیاره، و کفش های کتانی با تکیه بیشتر، حال و هوای بیشتری به تن کنید. اگر کفش‌های کتانی گفته شده در این فرآیند اضطراب سامبای شما را نیز درمان می‌کند، حتی بهتر است.