چگونه جرمی و راجات جاستین تروکس را مجبور کردند که به این بیت متعهد شود


“ما به طور خلاصه در نظر داشتیم که یکی را به سبک انجام دهیم هالیوود ریپورترلویک گفت. “سپس وقتی هریس مایرسون تهیه کننده ما و جانی فرومن کارگردان ما درگیر شدند، ما را به سمت آن سوق دادند. فکر می‌کنم این تصمیم درستی بود، زیرا حضور هشت نفر در آنجا سرگرم‌کننده بود و به ما این امکان را می‌داد که به موضوعات متنوع‌تری مانند کلم بروکلی بپردازیم.»

ما همچنین اکنون صاحب یک میز بزرگ هستیم. اگر کسی می خواهد آن را به قیمت 1000 دلار بخرد، لطفاً با ما تماس بگیرید.

Levick اضافه کرد: “همانطور که در پست فیس بوک خود گفتم، میز گرد با قطر 8 اینچ در تخته سه لا/MDF افرا، ضخامت 1.5 اینچ با نوار لبه افرا. میز از دو قسمت جدا می شود، در محل با پیچ از پایین جمع می شود.”

“باز هم، این یک میز نیست. فقط بالاست از نظر عملکردی هیچ هدفی ندارد. 1000 دلار است.» سورش ادامه داد.

طرح نهایی در نهایت ترکیبی از مطالب نوشته شده و بداهه بود. هنگامی که از او پرسیده شد که آیا این از تبادلات میزگرد خاصی الهام گرفته شده است، لویک گفت که متوجه چند موضوع تکراری در همه آنها شده است.

«هر [roundtable interview] شروع می شود با این که ناظم با یک سوال سخت به داخل می پرد و یکی از آنها شوخی می کند مانند “واو. حدس بزنید که ما در حال پریدن به انتهای عمیق هستیم!» او گفت. با این حال، محتوای میزگردی که من بیشتر از همه به آن نگاه می‌کنم، کلیپ‌های انگیزشی 60 ثانیه‌ای است که در TikTok، حلقه‌های IG، و شورت‌های YouTube به اشتراک گذاشته می‌شوند. معمولاً یک بازیگر چیزی پیش پا افتاده در مورد کار سخت می گوید، اما موسیقی احساسی در زیر آن وجود دارد که باعث می شود آن را مانند یک سخنرانی دراماتیک احساس کند. برای مثال، یکی از تام هنکس وجود دارد که می‌گوید «این هم می‌گذرد» و جیمی فاکس سر تکان می‌دهد و «راست» می‌رود و 6 میلیون بازدید دارد.

در مورد Theroux، آنها توسط دوست مشترک دیو مک‌کاری (معروف به آقای اما استون) به هم متصل شدند. سورش گفت که “MLK’s Dresser ایده جاستین بود، اما تا اواسط راه ویرایش بود که فکر کردیم آن را به صورت برش دار درآوریم.”

جاستین تروکس، وقتی از جاستین تروکس خواسته شد نظر بدهد، در ایمیلی به من گفت: «از اینکه دعوت شدم تا در مورد هنر و داستانی که به آن علاقه زیادی دارم صحبت کنم، بسیار سپاسگزارم. در مورد فیلم من «ملک MLK»، این افتخار بود که داستان جعلی واقعی این مرد تخیلی را تعریف کنم که چنین داستان جعلی خاصی را با مارتین لوتر کینگ جونیور واقعی به اشتراک گذاشته بود. جنبش حقوق مدنی خیره کننده است. البته می‌توانم ادامه بدهم، اما در حال حاضر برای فیلم‌برداری دنباله «MLK’s Dresser: A Stitch in Time» دور هستم. امیدوارم سرمقاله GQ بتواند چند ستون برای نزدیک شدن به انتشار پیدا کند.”منبع